Büyükşehir Belediyespor kahvaltıda buluştu

15 Ekim 2015 Perşembe, 12:19

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta Cumartesi günü Sultanbeyli Belediyespor’u konuk edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Doğayla iç içe bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltıda futbolcular moral depolarken, hafta sonu oynayacakları Sultanbeyli maçında galibiyet sözü verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Yönetim, Teknik Heyet ve futbolcular Karakoca Mahallesi’nde bulunan Rüzgârın Bahçesi isimli mekânın konuğu oldu. İşletmeci Ahmet Aktürk tarafından organize edilen kahvaltıya Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün, Yönetim Kurulu Üyeleri Fikri Yenigelen, Tolga Tunç Çalışkan, Mehmet Aydın, Hüseyin Kıcıroğlu, Teknik Direktör Levent Eriş ve futbolcular katıldı. Kahvaltıda yaptığı konuşmada kendilerini konuk eden işletmeci Ahmet Aktürk’e teşekkür eden Takım Kaptanı Engin Memişler, “Şehirde bize olan desteği her zaman hissediyoruz. Bugünde esnafımızın düzenlediği kahvaltıda bir araya gelme fırsatı bulduk. Bu desteklerin karşılığını bizde sahada vereceğiz. Yeter ki Manisalıların bize olan desteği devam etsin” dedi.

İşyeri sahibine forma hediye ettiler

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Cenk Ergün, Takım Kaptanları Engin Memişler ve Cüneyt Turan ile birlikte kendilerini konuk eden işletmeci Ahmet Aktürk’e forma hediye ettiler. Davetlerini geri çevirmeyen Manisa Büyükşehir Belediyespor yönetimine teşekkür eden Aktürk ise, yeşil-beyazlılara Cumartesi günü oynayacakları Sultanbeyli maçında başarılar diledi.

Büyükşehir Belediyespor Kahvaltıda Buluştu (3) Büyükşehir Belediyespor Kahvaltıda Buluştu (5) Büyükşehir Belediyespor Kahvaltıda Buluştu (6)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir