Bozkan İle Sözleşme Yenilendi

07 Eylül 2016 Çarşamba, 21:01

Manisa Büyükşehir Belediyespor, başarılı spor adamı Süleyman Bozkan ile nikah tazeledi. Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Süleyman Bozkan ile bir yılı opsiyonlu üç yıllık yeni sözleşme imzalandı. Uncubözkoy Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Kulüp Genel Koordinatörü Alparslan Ustamehmetoğlu ile birlikte Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan katıldı.

 ‘Bozkan ile Çalışmaktan Mutluluk Duyuyorum’

 Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, “Üç yıldır birlikte takımda çalıştığımız Bayan Voleybol Takımı Baş antrenörümüzle dördüncü yılımızda da çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi kendisi iyi bir Manisalı ve Manisa aşığı aynı zamanda Manisa Büyükşehir Belediyespor’a hizmet etmekten mutluluk duyan birisidir. Büyükşehir Belediyespor adına onunla çalışmaktan duyduğum mutluluğu her zaman dile getiriyorum. Yine dile getirmek isterim. Şehrimizin voleyboluna yıllarca hizmet etmiş birisidir. Kendisine bu sezonda başarılar diliyorum. Sakatlıksız, belasız bir sezon diliyorum. Manisa Büyükşehir Belediyespor adını hak ettiği yerlere yazdıracağına inanıyorum.

‘Gönül İmzamız Var’

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Antrenörü Süleyman Bozkan, “Her şeyden önce Manisa’ya hizmet etmek hem kulübüm hem de şahsım adına çok önemlidir. Bu tür imzalar güzel prosedürler. Bizim zaten gönül imzamız var. Manisa Büyükşehir Belediyespor kulübüyle birlikte yapmamız gereken daha çok iş olduğunu düşünüyorum. Gelecekte Büyükşehir Belediyespor’un kimsenin hayal edemeyeceği yerlere geleceğini düşünüyorum. Bu doğrultuda da çalışmalarımız devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Genel Koordinatörümüz Alparslan Ustamehmetoğlu ve Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan’a teşekkür ederim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir