Bir Şampiyonluk da Briç Kulübü’nden

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 18:21

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sporda aldığı şampiyonluklara bir yenisi daha eklendi. Manisa Büyükşehir Belediyespor futbol ve Bayan Voleybol Takımı’nın şampiyonluğunun ardından Büyükşehir Belediyespor Briç Kulübü de şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e getiren Briç Takımı, bu şampiyonluğun destekle kazanıldığını ifade ettiler.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Briç Kulübü, Mesir Turnuvasında şampiyon oldu. Manisa Belediyespor Briç Kulübü Başkanı Ergül Doğru ve takım oyuncuları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Takım oyuncuları turnuvada kazandıkları kupayı Başkan Ergün’e takdim etti. Ayrıca Briç Federasyonu tarafından Başkan Ergün’e gönderilen teşekkür plaketini de veren Ergül Doğru, “Başkanımızın briç sporuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmek istediler. Biz de bu plaketi size getirdik. Çok güzel bir turnuva gerçekleştirdik. Manisa’da ilk defa yaptık. Sayenizde oldu. Çevre illerden gelen takımlar çok memnun kaldılar” dedi.

Büyükşehrin Kupaları Çoğalmaya Başladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de briç takımının oyuncuları kutladı. Manisa Büyükşehir Belediyespor bünyesindeki takımların bu yıl üçüncü kupayı aldıklarını dile getiren Başkan Ergün, “Manisa Büyükşehir Belediye adına birinci olduk. Belediyenin kupaları çoğalmaya başladı. Üçüncü kupamızı da aldık. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Manisa’da düzenlenen Mesir Briç Turnuvasına gösterdiği destekten ötürü Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu’na da teşekkür eden briç oyuncuları, desteğin her zaman devam etmesini dilediler.

Bir Şampiyonluk da Briç Kulübü’nden  (1)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.