BELEDİYESPOR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

25 Haziran 2014 Çarşamba, 17:15

BÖLGESEL Amatör Lig’de mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yeşil Bursaspor’dan Mehmet Çağrı Alparlan’a imza attıran yeşil-beyazlı yönetim, son olarak Erdek Spor’dan Fatih Deniz ile anlaştı.

 

Bölgesel Amatör Lig’de 3. Lig hedefine final maçında kaybederek ulaşamayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon öncesi transferde hız kesmiyor. Geçtiğimiz günlerde Yeşil Bursaspor’dan  Mehmet Çağrı Alparslan ile anlaşarak imza attırtan Manisa Büyükşehir Belediyespor yönetimi, son olarak Erdekspor’da forma giyen Fatih Deniz’i renklerine bağladı. Uncubozköy Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza törenine, Manisa Büyükşehir Belediyespor yönetim kurulu üyeleri Muharrem Uzunlar, Hüseyin Kıcıroğlu ve Mustafa Baylan katıldı. İmza töreninde yaptığı konuşmada Fatih Deniz’’in takıma büyük katkı sağlayacağını inandığını ifade eden Mustafa Baylan, “Geçtiğimiz yıl Erdekspor’da forma giyen Fatih Deniz, yakından takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Kendisiyle anlaştığımız için mutluyuz. Üçüncü lig yolunda kendisinin takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Hayırlısı olsun” dedi.

Deniz, “Şampiyonluk İçin Buradayım”

Hedefleri olan bir kulüp ile anlaştığı için mutluluğu ifade eden Fatih Deniz de, “Sezon sonu Manisa Büyükşehir Belediyespor ile görüşmelerimizin sonrasında karşılıklı olarak anlaşmaya vardık. Hedefleri olan bir kulübe geldiğim için mutluyum. Şampiyonluk için buradayım. İnşallah sezon sonu hedefimizi gerçekleştiririz. Hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir