BELEDİYESPOR OTOBÜS KALDIRACAK

24 Nisan 2014 Perşembe, 16:34

Manisa Belediyespor yönetimi, Somaspor ile Cumartesi günü saat 15.00’de Turgutlu’da oynanacak ve play-off finaline kalacak takımın belirleneceği karşılaşmaya otobüs kaldırılacağını duyurdu. Kulüp Basın Sözcüsü Tolga Tunç Çalışkan, Cumartesi günü saat 12.00’den itibaren Kültür Merkezi önünden otobüslerin Turgutlu’ya hareket edeceğini belirterek bu zorlu mücadelede Manisa Belediyespor’un desteğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Manisa Belediyespor’un, Somaspor ile oynayacağı ve play-off finaline katılacak takımın belirleneceği zorlu mücadeleyi izlemek isteyen taraftarlar için Cumartesi günü saat 12.00’den itibaren Turgutlu’ya araçların kaldırılacağı açıklandı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Manisa Belediyespor Basın Sözcüsü Tolga Tunç Çalışkan, 3. Lig yolunda takımlarının desteğe ihtiyacının olduğunu belirterek, taraftarlardan takımlarına sahip çıkmalarını istedi. Cumartesi günü saat 15.00’de başlayacak mücadele nedeniyle saat 12.00’den itibaren araçların Turgutlu’ya hareket edeceğini ifade eden Çalışkan, futbolseverlerin takımlarını yalnız bırakmayacağına inandıklarını söyledi.

Taraftarlarımızın desteğiyle başaracağız

Manisa Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün’de Manisa’da Manisasporun alt yapısı haline gelecek bir profesyonel takıma daha ihtiyaç olduğunun altını çizerek, “Manisa Belediyespor olarak taraftarlarımızın da desteğiyle başaracağımıza inanıyorum. Bu yolda desteğe ihtiyacımız var. Bu yıl takımımızın 3. Lig hasretinin sona ereceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.