BAŞKANLIK İÇİN NET KARAR ALMADIM

17 Mayıs 2014 Cumartesi, 13:53

Turgutluspor Kulübü Başkanı Burçin Ayarcı, haziran ayında yapılacak olağan genel kurulda aday olup olmayacağına karar vermediğini bildirdi.

Ayarcı, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, olağan genel kurulun çoğunluk sağlanması halinde 9 Haziran Pazartesi günü aksi takdirde 16 Haziran Pazartesi günü yapılacağını belirtti. Futbol takımının çok kötü bir sezon geçirmediğini kaydeden Ayarcı, şöyle konuştu:

“Ligin son 5-6 haftasında hiç düşme korkusu olmadan gençleriyle iyi mücadele ederek ligi bitirdik. Play-off’a kalarak Turgutlululara hediye vermek istiyorduk ama olmadı. Altyapımız çok başarılı işler yaptı. 19 yaş altı takımımız Ege Grubu’nda şampiyon oldu, 16 yaş altı takımımız şampiyonluğu son maçta kaçırdı. Başkanlık konusunda net kararımı vermedim. Başkanlığım süresinde çok mutlu olduğum, üzüldüğüm anlar da oldu. Bu kulübü düzgün yönetmeye çalıştık. Kimsenin hakkı kalmasın istedik. İlk defa sezon bitiminin sonunda futbolcu arkadaşlar alacaklarını aldı. Bu imkanlar içerisinde başarılı olmalıydık. Başarısızlığın birçok etkeni vardı. Kendi evimizde berabere kaldığımız maçları dolu tribünlere oynasaydık kazanabilirdik. Yeni bir oluşum için de her türlü desteği vermeye hazırım.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.