BAŞKAN ERGÜN, TURGUTLUSPOR’U ZİYARET ETTİ

19 Ocak 2015 Pazartesi, 16:54

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutluspor Irlamaz Spor Tesisleri’ni ziyaret etti. Kulüp Başkanı Adnan Demirel ve Teknik Direktör İbrahim Baş ile bir araya gelen Başkan Ergün, Turgutluspor’un Manisa’nın önemli takımlarından biri olduğunu söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu ziyaretinde Turgutluspor’u da unutmadı. Takımın idman yaptığı Irlamaz Spor Tesisleri’ni ziyaret eden Başkan Ergün’e Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de eşlik etti. Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel tarafından kapıda karşılanan Başkan Ergün, takımın antrenmanını da izledi. Antrenmanın ardından Kulüp Başkanı Adnan Demirel ve Teknik Direktör İbrahim Baş ile bir araya gelen Başkan Ergün, kulübün sorunlarını ve taleplerini dinledi. Manisa’yı profesyonel ligde temsil eden futbol takımlarından bir tanesi olan Turgutluspor’a ikinci yarıda başarılar dileyen Başkan Ergün, Turgutluspor’un Manisa’nın önemli takımlarından biri olduğunu söyledi.

Turgutlu şanslı bir kent

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ilçedeki spor tesisleri ile ilgili bilgi verdi. Turgutlu’nun tesisler açısından oldukça şanslı bir kent olduğunu ifade eden Şirin, kullanılamayan bazı tesislerle ilgili Başkan Ergün’den destek istedi. Turgutlu Belediyesi ile işbirliği içerisinde her türlü çalışmayı yapacaklarını belirten Başkan Ergün de, gençlerin spora teşvik edilmesi noktasında tesisleşmenin önemine dikkat çekti.

Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (1) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (2) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (3) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (4) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (5) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (6) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (7) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (8) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (9) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (10) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (11) Başkan Ergün Turgutluspor’u Ziyaret Etti (12)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir