Başkan Abdullah Mergen ,“ Koltuk sevdalısı değilim, İyi bir aday çıkarsa bırakırım” dedi

05 Aralık 2017 Salı, 22:13

Dün, Manisa’nın önde gelen isimlerinin Manisaspor için yaptıkları tarihi toplantı gündeme damgasını vurmuştu. Taş fabrikada yapılan tarihi toplantının ardından Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen ile de bir araya gelindi. Mergen’in bu görüşmede Manisa milletvekillerine, “ Ben koltuk sevdalısı değilim. İyi  bir aday çıkarsa bırakmaya hazırım “ dediği öğrenildi.

Maddi anlamda tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan Manisaspor’da  dün  Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün koordinasyonunda Manisa protokolü bir araya gelmiş ve Manisaspor’un şu anda yaşadığı çıkmazdan kurtulması için fikir alışverişinde bulunulmuştu.

BÜYÜK HEYECAN UYANDIRDI

Manisa’nın temel taşlarının ilk kez bir araya gelerek yaptıkları bu toplantı büyük bir heyecan uyandırmıştı. Dün  yapılan bu toplantının ardından ise AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve MHP İl Başkanı Erkan Öztürk,  Manisaspor kulübü başkanı Abdullah Mergen ile çok önemli bir toplantı gerçekleştirdiler.

MERGEN’DEN  KRİTİK TOPLANTIDA ÇOK ÖNEMLİ MESAJLAR

Dün, Manisa 19 Mayıs Stadı’nda gerçekleşen kritik toplantı da Manisaspor Kulübü Başkanı Abdullah Mergen’in kendisini ziyarete gelen heyete, “ Ben koltuk  sevdalısı değilim. Geçmiş dönemlerden bir çok sıkıntılarla göreve geldiğimiz günden bu yana uğraşıyoruz. Ancak iyi bir aday çıkarsa Manisaspor’un menfaatleri için  ben görevi bırakmaya hazırım.” dediği öğrenildi.

ÖZEL HABER–Şenol ÖZEKER-

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..