Basın mensuplarına sürpriz kutlama

25 Temmuz 2015 Cumartesi, 10:30

Yeni sezon çalışmaları nedeniyle Bolu’da bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor kampını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, basın bayramı nedeniyle kampı takip eden gazetecilere kutlama programı düzenledi. Basın çalışanlarıyla birlikte pasta kesen Başkan Ergün, özverili çalışmalarından dolayı gazetecileri tebrik ederek basın bayramlarını kutladı.

Bolu’da yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da kampı takip eden gazetecilere, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün sürpriz yaptı. Basın Bayramı nedeniyle gazetecilerle birlikte pasta kesen Başkan Ergün, “Basın demokrasinin olmazsa olmazıdır. Gazeteciler, yazın sıcağında, kışın çamurunda mesai mefhumu olmadan, özveriyle görevlerini yapan kardeşlerimizdir. Basın mensupları, vatandaşı bilgilendirme noktasında çok önemli bir görevi gerçekleştiriyorlar. Bu anlamda tüm basın çalışanlarının basın bayramlarını tebrik ediyorum” dedi. Basın mensuplarına yönelik gerçekleştirilen sürpriz kutlamada programında Başkan Ergün’ün yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cenk Ergün, Büyükşehir Belediyespor yöneticileri, teknik heyet, oyuncu kadrosu ile birlikte Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ve kampı takip eten gazeteciler yer aldı.

Basın Mensupları Önemli Bir Görev Yürütüyor

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ve basın mensuplarıyla birlikte pastayı kesen Başkan Ergün, yaptığı konuşmada, özverili çalışmalarından dolayı tüm basın mensuplarını kutlayarak,” Basında görev yapan tüm kardeşlerimizin öncelikle basın bayramını kutluyorum. Zor bir görevi gerçekleştiriyorlar. Basın demokrasinin olmazsa olmazıdır. Gazeteciler, yazın sıcağında, kışın çamurunda mesai mefhumu olmadan, özveriyle görevlerini yapan kardeşlerimizdir. Basın mensupları, vatandaşı bilgilendirme noktasında çok önemli bir görevi gerçekleştiriyorlar. Bu anlamda tüm basın çalışanlarının basın bayramlarını tebrik ediyorum. Basın çalışanlarının yıllardır özlük haklarının en büyük savunucularından da biriyim. Bunu her platformda dile getiriyorum. Bu konuda da üzerimize düşen ne varsa her zaman yapacağımızın bilinmesini istiyorum” dedi.

Basının Desteğine İhtiyacımız Var

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cenk Ergün’de, her zaman basının desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek, “İyi ve kötü günde her zaman yanımızda olan siz değerli basın mensuplarının bayramını kutluyorum. Üzüldüğümüz, sevindiğimiz her zaman yanımızda olan, kimi zaman da bizim göremediğimiz konularda bizleri eleştirileriyle düzeltmemizi sağlayan gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni bir heyecanla profesyonel ligde, yine basınımızla birlikte olmak istiyoruz. Takımızla, yönetimimiz ve futbolcu kardeşlerimizle beraber Manisa’yı en iyi şekilde temsil eden bir kulüp olmayı amaçlıyoruz. Bu yolda da bizlere desteklerinizi bekliyoruz. Bunun karşılığını da vereceğimize emin olabilirsiniz” dedi.

Cemiyet Başkanı’ndan Başkan Ergün’e Teşekkür

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç ise kendilerine sürpriz yapan ve Basın Bayramı’nı kutlayan Başkan Ergün ile birlikte belediyesporlu yöneticilere teşekkür ederek, “ Büyükşehir Belediyespor’un hazırlık maçını takip etmek üzere kampa bir ziyaret gerçekleştirmiştik.Büyükşehir Belediye Başkanımız, kardeşimiz Cengiz Ergün, basın bayramını unutmayarak genç gazeteci arkadaşlarımız ile birlikte pasta kestik. Kendisine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kampı takip eden gazeteciler ise kendileri için düzenlenen program nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir