Baş Antrenörlüğe Ceyhun Cabadak Getirildi

23 Ağustos 2017 Çarşamba, 16:09

2017-2018 sezonunda Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, Baş Antrenörlüğe Ceyhun Cabadak’ı getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyespor’da görev yapacak olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Manisa halkını en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaklarını söyledi.

Bu sene Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor, son olarak Pınar Karşıyaka’da Yardımcı Antrenör görevini yürüten Ceyhun Cabadak ile anlaşmaya vardı. Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan ile As Başkan Orkun Şıktaşlı katıldı. İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, “Bu sene Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde (TB2L) mücadelemize başlıyoruz. Bu ilk tecrübemiz. Çok kıymetli hocalarımıza bugün anlaşmaya vardı. Bütün branşlarda olduğu gibi, basketbolda da iddialı olacağız. Allah hocalarımıza ve oyuncularımıza kolaylık versin” dedi.
“Manisa’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız”
Manisa Büyükşehir Belediyespor’da görev alacak olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “Öncelikle Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Cengiz Ergün’e, kulüp başkanımız Mevlüt Bey’e As başkanımız Orkun Beye ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bizleri çok sıcak karşıladılar ve iyi imkanlar sundular. Biz de Manisa Büyükşehir Belediyespor’u ve Manisa halkını saha içinde ve dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” diye konuştu. Öte yandan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takım Menajerliğine ise Yrd. Doç. Dr. Turan Işık getirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir