BAHATTİN: GOL HEDEFİM YOK!

14 Şubat 2017 Salı, 22:21

HABER-FOTO: COŞKUN KÖKÖZ / MANİSADASPOR.COM

Manisaspor’un es skorer ismi Bahattin Köse, Giresunspor karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu. Eskişehirspor deplasmanında kaydettiği golle Real Madrid’in yıldızı Gareth Bale’nin 2014 yılında Barcelona’ya attığı golü akıllara getiren golcü oyuncu, “Uğur İnceman’ı görünce depar attım, kaleye vurdum gol oldu. Bale’nin Barcelona’ya attığı gole benzetilmesi hoş ama abartıldığını düşünüyorum. Evet aynı benziyor” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN MANİSASPOR”

Slavko Perovic transferinden sonra ileri uçta forma rekabetinin arttığını ifade eden Bahattin Köse, “Baskı tabi ki oluyor. Performansını daha fazla arttırıyorsun. Bende elimden geleni yapıyorum. Önemli olan Manisaspor’un başarısı. Bizim aramızdaki rekabetin takıma olumlu yansıması önemli. İnşallah yakaladığımız çıkışın devamı gelir” şeklinde konuştu.

“GOL HEDEFİM YOK”

Kendisine belirli bir gol hedefi koymadığının altını çizen Bahattin, “Tamamen takıma adapte oldum. Şu kadar gol atarım düşüncesine hiç girmedim. Gönül ister ki her maç goller atayım. Ben takıma fayda sağlama adına sahaya çıkıyorum. Manisaspor’un kazanması benim gol atmamdan daha önemli” dedi.

“İNŞALLAH KAZANIRIZ”

Hafta sonu oynayacakları Giresunspor maçına kazanmak için çıkacaklarını belirten golcü oyuncu, sözlerini şöyle tamamladı; “İnşallah 3 puan alırız. Bizim için çok önemli. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Alt sıralardan uzaklaşmak istiyoruz. Taraftar desteğini arkamıza alarak Manisa 19 Mayıs Stadı’ndan  zaferle ayrılmak en büyük dileğimiz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir