ATATÜRK ORTAOKULU SARIGÖL’ÜN GURURU OLDU

15 Ocak 2014 Çarşamba, 15:20

Manisa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından il genelindeki okullar arası düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol ile Yıldız Erkekler Futbol Turnuvasında Alaşehir Gurubu’nda yapılan voleybol ve futbol karşılaşmalarında Sarıgöl Atatürk Ortaokulu yıldız kızlar voleybol takımı ve yıldız erkekler futbol takımı gurup birincisi olması ilçenin gururu oldu.
Sarıgöl Atatürk Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, daha sonra Salihli’de yapılan gurup maçlarında da üçüncü oldu. Önümüzdeki günlerde de Alaşehir Gurubu birincisi olan Erkek Yıldız Futbol Takımı, Salihli’de yapılacak olan gurup elemelerine katılacağını belirten Sarıgöl Atatürk Ortaokulu Müdürü Ahmet Ok, “Okulumuz yıldız kızlar voleybol ile yıldız erkekler futbol takımlarını başarıyla çalıştıran beden eğitimi öğretmenlerimiz Suat Polat ve Mutlu Sezgin’e teşekkür ederim. Ayrıca ilçemize şampiyonluk kazandıran voleybol ve futbol takımı oyuncularımı da kutlarım. Salihli’de yapılacak olan futbol müsabakalarında dereceye gireceğimizden eminim.Yıldız Erkekler futbol takımımız Alaşehir Gurubunda iki maç yaptı. 11 gol attı.Bu gollerin yedisini de oyuncumuz Mustafa Ülker yaptı ve gol kralı oldu.’’dedi.
Öte yandan Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmenleri Suat Polat ve Mutlu Sezgin birlikte yaptıkları ortak açıklamada, “Öğrencilerimizle gurur duymaktayız. Alaşehir ve Salihli guruplarında ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiler.Futbol da Salihli’de şampiyonluğa talibiz.’’ dediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.