Arınç’tan Büyükşehir Belediyespor’a tebrik

10 Nisan 2015 Cuma, 11:53

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bölgesel Amatör Lig’te şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Manisa Büyükşehir Belediyespor’u tebrik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e tebrik yazısı gönderen Arınç, “Şahsınızda kulüp başkanı, yöneticileri ve futbolcuları tebrik ederim” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyonluğu her kesimde geniş yankı bulurken, şampiyona bir tebrikte Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’tan geldi. Başbakan Yardımcısı Arınç, Bölgesel Amatör Lig’e zorlu rakiplerini geride bırakarak 3. Lig’e yükselen yeşil-beyazlı camiayı kutladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e bu vesileyle tebrik yazısı gönderen Arınç, yazıda “Bölgesel Amatör Lig 8. Grupta lider olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un 3. Lig’e yükselmesinden büyük mutluluk duydum” cümlelerine yer verdi. Ayrıca başarıda emeği geçenleri de kutlayan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, yazının devamında, “Şahsınızda, kulüp başkanı ve yöneticileri ile futbolcuları tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Bu vesile ile Manisalı futbolseverlere selam ve sevgilerimi iletirim” dedi.

Bizleri onurlandırdı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a, tebrik mesajı nedeniyle teşekkür etti. Elde edilen başarının taraflı tarafsız, her kesimi mutlu ettiğini ifade eden Başkan Ergün, “Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç’ın da bu vesileyle bizleri tebrik etmesi, şahsımı ve Büyükşehir Belediyespor camiasını onurlandırmıştır. Kendilerine saygılarımızı sunuyoruz. Bu başarıların devamı gelecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Arınç’tan Büyükşehir Belediyespor’a Tebrik (4)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.