AMİGO SAİT’İN İSYANI! BAŞKANI HEDEF ALDI!

31 Ekim 2015 Cumartesi, 18:06

ÖZEL HABER: COŞKUN KÖKÖZ

Manisaspor’da yıllardır amigoluk yapan ve taraftarların en sevdiği isimlerin başında gelen Amigo Sait, isyan bayrağını çekti. Altyapıda malzemecilik görevini yürüten Sait, sosyal paylaşım adresinden Manisaspor yönetimini hedef aldı. İşte o paylaşım;

“Biz beklemesini de biliriz yeri geldi mi susmasını da, ama haklarım söz konusu olduğunda konuşmasını da.
Ama Allah büyük sanmayın ki ben hiç bir şey bilmiyorum, ben içinde bulunduğum zor durumumdan dolayı safa yatıyorum. Ben yalnızca hakkımın ve de emeğimin karşılığının peşindeyim, haram kazanç peşinde değil. Yalnızca ödenmeyen maaşlarımı, 3 yıldır ödenmeyen asgari geçim indiriminden doğan alacaklarımı ve tazminatımı istiyorum.
Öyle kayıt dışı dağıtılan parayı değil. Banka hesabıma yatırılacak olan emeğimin karşılığı alacaklarımı istiyorum.
Başkana da buradan sesleniyorum boş işlerle uğraşma. Kulüp emekçilerinin hakkını ivedi olarak vermelisin. Bir çok kulüp emekçisini işten acımasızca atarak, tutarsızca harcamalar yaparak ve en önemlisi de Manisaspor’a siyaset karıştırıp şimşekleri üzerine çeken zihniyet, köklü kulübümüzün sevenlerine gün gelecek hesap verecektir. Lüx araçlarla ve korumalarla gezerek böylesine köklü bir kulüpte başkanlık ve yöneticilik yapılmaz. Son olarak Allah (C.C) Resulü Hz.Peygamber’in hadislerinde bile belirttiği gibi işçinin alın teri kurumadan haklarının verilmesi kanaatindeyim. Buradan kimseyle kişisel bir problemim olmadığını da belirtiyorum. Tüm sevenlerime, Manisaspor camiamıza ve taraftara saygı ve sevgilerimi iletiyor, en kalbi duygularla selamlıyorum. 
Dip Not: Tüm değerli Manisa yerel spor medyası basın mensubu arkadaşlarımla ve kardeşlerimle de en kısa zamanda bir araya gelip gerekli bilgilendirmeleri yapacağımı buradan belirtiyor, onlara da buradan sevgilerimi iletiyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir