AMATÖRDE SEZON ÖNCESİ TOPLANTISI YAPILDI

12 Eylül 2017 Salı, 02:02

SÜPER amatör ve 1.amatör küme takımlarının katılımı ile sezon başı planlama toplantısı yapıldı ve gruplar belirlendi. Saruhanlı takımlarının da grupları belirlendi. Saruhanlı takımları süper amatör kümede A ve 1.amatör kümede ise B grubunda mücadele edecek.

Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Askf Başkanı Erol Timur, Tüfad Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Ertem, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cavit Şenbilgiç, Askf Yönetim Kurulu Üyeleri kulüp yöneticileri, Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, antrenörler ve basın mensuplarının katılımı ile yapıldı.

2 OTURUM VE SÜPER AMATÖRDE TORBA

Amatörlerde kura çekimi yapıldı. 2017-2018 sezonu kura çekimi süper amatör küme ve 1.amatör küme takımları ayrı ayrı olmak üzere 2 oturum halinde yapıldı. Açılışta konuşan Askf Başkanı Erol Timur, ”Katılım gösteren tüm kulüplerimize teşekkür ediyorum.2017-2018 futbol sezonun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

Tüfad Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, İl Hakem Kurulu Başkan Vekili, Yusuf Ertem takımlara başarılar diledi. Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı’nın bilgilendirme konuşmasından sonra süper amatör kümede torba usulü kura çekimi yapıldı.1.amatör kümede ise 3 grup halinde kura çekimi yapıldı. Saruhanlı’yı temsil eden Saruhanlı takımları süper amatörde A Grubunda 1.amatörde ise b Grubunda mücadele edecek.

Süper amatör iki grupta 19 takım ile oynanırken, 1.amatör küme ise 3 grupta toplam 36 takım ile oynanacak. Süper amatör küme A Grubu 10, B Grubu 9 takım ile oynanırken 1.amatör kümede A ve C grupları 11 takım ile B grubu ise 13 takım ile oynatılacak. Süper amatör kümede ilk iki takım play-offa kalırken, son iki takım 1.amatör kümeye düşecek. 1.amatör kümede 1.takımlar süper amatör kümeye çıkarken 2.olan takımlar tek devre paly-off oynayacak ve 1 takım daha süper amatör kümeye çıkacak. Son 2 sırada yer alan takımlar da 2.amatör kümeye düşecek. Gruplar ise şöyle:

SÜPER AMATÖR KÜME

A GRUBU

MÜTEVELLİSPOR ,HOROZKÖY MEZARLIK,SANAYİ,SARUHANLI BLD., SALİHLİ BLD ,KULA BLD,KARAAĞAÇLI TEKNİK,URGANLI BLD.POYRAZ DAMLARI.,GÖRDES BLD.SPOR.

BGRUBU

SARIGÖL G.B.BLD., TURGUTLUBLD.,DONATIM,KIRKAĞAÇ,İSTASYONGÜCÜ,KASABASPOR, AHMETLİ BLD.,HOROZKÖY G.,KOCAÇEŞMESPOR

1.AMATÖR KÜME

A GRUBU:

PAŞAKÖY,AKHİSAR YILDIRIM, KARABULUT,  GÜNEŞLİBLD., S.SOTES, ÇAĞLAYAN, HALİTPAŞA, KAYALIOĞLU,SÜLEYMANLI,, SARUHANLI YILMAZ.                    

 B GRUBU 1975 MALTA, AKGÜN, ALEMSPOR, AY YILDIZ, ÇATALKÖPRÜ, ÇEPNİDERE. D.M.YILDIRIM, KARAOĞLANLI, LALELİSPOR, M.YÖRÜKSPOR, M.GERMEN, SELVİLİTEPE, ULUCAMİ

C GRUBU: ÇANAKÇI,DEMİRCİ BLD.,EMİR,KELİZFER,KİLLİK G.B.,KULA ÜLKÜ,SALİHLİGÜCÜ,SALİHLİSPOR,SART,SELENDİ BLD.,YEŞİLYURTBLD

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir