All-Star’ın yıldızı Akhisarlı Ayşe Begüm Onbaşı oldu

16 Ocak 2017 Pazartesi, 17:37

Geçtiğimiz sene Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonu olan Ayşe Begüm Onbaşı, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarının sahne aldığı Spor Toto All-Star 2017’de ilk kez sahne aldı.

Türk basketbolunun yıldızlarını buluşturan, Spor Toto All-Star 2017 unutulmaz gösterileri seyircilerle buluşurken Akhisarlı RedBull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı’nın gösterisi ise nefes kesti. Ülkemize tarihinde ilk kez Aerobik Dünya Şampiyonluğu kazandıran Ayşe Begüm Onbaşı, All-Star’da Türk izleyicilerle ilk kez buluştu.

Basketbolun en iyileri sahada buluşurken, ülkemize uluslararası arenada temsil eden sporcular da tribünde yerlerini aldı.

Spor Toto All-Star 2017’de elde edilen gelirin tamamı şehit ailelerine ve gazilere verilecek. Biletleri 35 ile 400 lira arasında değişen fiyatlarla satılan maça basketbolseverlerin ilgisi de büyük oldu. Salonun tamamı dolarken, tribünlerde son dönemde olduğu gibi birlik beraberlik görüntüleri oluştu. Farklı takımların formalarını giyen basketbolseverler, mücadeleyi yan yana izledi.

Arda Turan’ın yanı sıra, milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, dizi oyuncusu Barış Falay, İlker Ayrık, Sarp Levendoğlu, Merve Boluğur, şarkıcılar Murat Dalkılıç ve Soner Sarıkabadayı da organizasyonu salonda takip etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir