Akhisarspor’un tercümanı dünya evine girdi

12 Ekim 2016 Çarşamba, 17:24

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor’da tercümanlık yapan Özgür Naç ile bankacı Fatoş Türkan, Ütopia Wedding Yeşil Siyah Salonda muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Düğüne gelen davetlileri Salime – İlhami Naç ve Fehime-Halil Türkan aileleri salon girişinde tek tek karşıladı. AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ve Akhisar Belediyespor başkanı Hüseyin Eryüksel’in şahitliğini yaptığı çiftin nikahını Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı kıydı.

FUTBOLCULAR YALNIZ BIRAKMADI

Özgür ve Fatoş çiftini bu mutlu günlerinde Akhisar Belediyesporlu futbolcular yalnız bırakmadı. Özellikle eşiyle birlikte katılan Hugo Rodallega ve N’Guemo oynadıkları çiftetelli ile davetlilerin ilgi odağı oldu. Öte yandan düğüne Akhisar Belediyespor teknik direktörü Tolunay Kafkas, Fatih Öztürk, Soner Aydoğdu, Kadir Keleş, Muğdat Çelik, Caner Osmanpaşa, Tolga Ünlü, Milan Lukac, Aykut Çeviker, Abdulkadir Özdemir ve Akhisar Belediyespor’un teknik heyeti çalışan personelleri katıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Düğün sahipleri gecenin sonunda Ütopia işletmesine ve çalışanlarına memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir