AKHİSARSPOR’DAN UĞUR DEMİROK AÇIKLAMASI

24 Aralık 2014 Çarşamba, 00:17

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor’un başkanı Hüseyin Eryüksel, bazı basın yayın organlarında yer alan Uğur Demirok’un Trabzonspor ile anlaştığı iddialarını yalanladı. Eryüksel, hiçbir şekilde resmi bir görüşme olmadığını ifade ederek, Uğur Demirok’un sezon sonuna kadar sözleşmesinin devam ettiğini ve kendisi ile ayrılmak istemediklerini dile getirdi.

3-1’lik Beşiktaş mağlubiyetini de değerlendiren Başkan Eryüksel, “Her iki takım da yorgun görünüyordu ancak sahada çok güzel ve zevkli bir mücadele vardı. Maçın hakkının beraberlik olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş sonuçta güçlü bir takım ama biz de bazı zamanlar üstünlüğümüzü kabul ettirdik. Hakem kararlarında Beşiktaş’a daha öncelik verdi, bazı pozisyonlar da özellikle hakem kararlarını anlayamadık ve çelişkili bulduk” dedi.

“HOCAMIZ İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ”

Öte yandan Beşiktaş maçı sonrası istifa sinyalleri verdiği belirtilen teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile yollarına mutlaka devam edeceklerini dile getiren Başkan Eryüksel, “Sezon başında masaya oturduğumuz hocamız ile belirlediğimiz hedefler içerisindeyiz, hiçbir sapma yok. Zaten hedefimiz kümede kalmak bunu sezon başında da tüm kamuoyuna belirtmiştik. Hedeflerimizi tutturan Mustafa Reşit Akçay ve teknik heyetimiz ile sonuna kadar yola devam edeceğiz. Kendisine güvenimiz de tamdır” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir