AKHİSARSPOR’DA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

11 Ağustos 2015 Salı, 20:49

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, Torku Konyaspor çalışmalarını Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yaptığı çift idmanla sürdürdü. Sabah saat 10.00 ve akşam saat 18.00 idmanını teknik direktör Cihat Arslan önderliğinde gerçekleştiren yeşil-siyahlılar tam kadro idmana çıkarken, sakatlığı süren Burno Mezenga takımdan ayrı düz koşu yaptı.

İdman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Cihat Arslan, dün gerçekleşen Türkiye Profesyonel Futbol Adamalarının düzenlediği programda yılın gölü ödülüne layık görülen Güray Vural’ı tebrik ettiğini ifade ederek şunları kaydetti:

“Artık bu hafta işin mücadele tarafı başlıyor. Önemli bir rakibe karşı önemi bir deplasmanda oynayacağız. Dün yaptığımız dayanıklılık idmanı ile çalışmalarımız başladı. Sabah da çabuk kuvvetli istasyon çalışmaları ve akşam idmanında ise oyun içinde dayanıklılık çalışması ile günü çift idman ile tamamlıyoruz. Kafamızda haftalardır oynadık, bir iskelet on bir oluşturduk kafamızda. Artık son hafta yaptığımız çalışmalar sonucunda Konya maçına on bir hazırlayacağız. Bir plan oluşturduk ve bu plan dahilinde önümüzdeki iki veya üç gün çalışmalarımızı buna göre yapacağız.”

HUGO KONYA MAÇINDA YOK

Yeni transfer Hugo Rodellega’nın Konya deplasmanında ilk 18 kişilik kadroya yetişmesinin zor olduğunu ifade eden Arslan, takımla yeni çalışmalara başladığını ve ileri ki haftalarda kadroya dahil edeceğini belirtti.

FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

Öte yandan yeşil-siyahlılarda hangi futbolcunun kaç numaralı formayı giyeceği resmiyet kazandı. Akhisar Belediyespor’dan yapılan yazılı açıklamaya göre oyuncuların forma numaraları şöyle:

1-Milan Lukac (Kaleci)

44-Emrah Tuncel (Kaleci)

35-Bora Körk (Kaleci)

14-Tolga Ünlü

20-Ahmet Cebe

10-Güray Vural

4-İsmail Konuk

6-Merter Yüce

15-Orhan Taşdelen

2-Douglas Ferreira

89-Kadir Keleş

29-Onurcan Güler

9-Bahattin Köse

32-Lumana Tresor Lua Lua

27-Custodio

7-İbahim Halil Çolak

18-Aykut Çeviker

88-Caner Osmanpaşa

11-Onur Ayık

80-Bruno Mezenga

8-Abdulkadir Ödemir

23-Hugo Rodellega

17-Leocisio Julio Sami

99-Hasan Kabze

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir