AKHİSARLI DEVLER, BEKO YOLUNDA

30 Nisan 2014 Çarşamba, 13:24

Akhisar Belediyespor, TB2L’nin 33. haftasında Grubun 17. takımı ve küme düşmesi kesinleşen Bandırma Kırmızı ile kozlarını Akhisar Belediye Spor Salonunda paylaştı. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmada Akhisar Belediyespor Bandırma Kırmızı’yı 15 sayı farkla 70-55 mağlup etti.
Akhisar Belediyespor karşılaşmaya Charles Willie Rhodes JR, Dominique Giovanni Wise, Özgün Önver, Hakan Yapar ve Yiğit Can Vandal beşlisi ile başlarken Bandırma Kırmızı Burak Şaşmaz, Ayberk Güleryüz, Cenk Şekercioğlu, Ahmet Fatih Çoktitiz, Talat Alp Altunbey beşlisi ile oyuna başladı.
Oyuna ev sahibi Akhisar Belediyespor hızlı başladı ve ilk çeyreği 6 sayı farkla 20-14 önde geçti. İkinci çeyrekte de üstünlüğünü koruyan Akhisar Belediyespor’un yeni Amerikalısı Charles Willie Rhodes JR üst üste attığı sayılarla Bandırma Kırmızı karşısında devreyi 9 sayı farkla 34-23 önde kapadı.
Üçüncü çeyrekte konuk takım Bandırma Kırmızı oyuna hızlı başladı ve periyodun sonuna 20-20 eşitlikle girilirken, Akhisar Belediyespor 9 sayı farkı koruyarak 3. periyodu 54-43 önde kapadı.
Çekişmeli geçen son çeyrekte ev sahibi Akhisar Belediyespor adeta şov yaparak karşılaşmadan 15 sayı farkla 70-55 galip ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.