AKHİSAR’IN CARLOS İLE HEDEFİ!

06 Ocak 2015 Salı, 13:55

Süper Lig’deki tek ilçe takımı olan Akhisar Belediyespor, 20 yıllık futbolculuk kariyerine sayısız lig ve kupa şampiyonluğunun yanı sıra 1 Dünya Kupası, 3 Şampiyonlar Ligi Kupası, 1 Süper Kupa ve 2 Kıtalararası Şampiyonluk Kupası sığdıran Roberto Carlos’u bağrına basmaya hazırlanıyor.

Roberto Carlos için abartılı bir tören düşünmediklerini belirten Başkan Eryüksel, “O artık futbol yıldızı değil, olgun bir teknik adam. Zaten resmi imzayı daha önce attık. Sadece medya için tören yapacağız” dedi. Brezilyalı çalıştırıcının Akhisar’a yabancılık çekmeyeceğini dile getiren Başkan Eryüksel, şöyle devam etti:

“Onun döneminde Sivasspor’la 5 kez oynadık. Bizi iyi tanıyor. Uzun yıllar birlikte çalışmayı hedefliyoruz. Hamza Hamzaoğlu’nu nasıl Galatasaray’a yolcu ettiysek, Roberto Carlos’u da gelecekte Avrupa’da bir büyük kulübe göndermek istiyoruz. Doğru bir tercih yaptığımıza inanıyorum.”

CARLOS RAPOR VERECEK
Ara transferde atacakları adımları, Roberto Carlos’un raporu doğrultusunda belirleyeceklerini söyleyen Başkan Hüseyin Eryüksel, “Onun gerekli gördüğü mevkilere takviye yapacağız” dedi.

Takımının ilk yarı performansını da değerlendiren Başkan Eryüksel, “Son haftalarda üst üste gelen sakatlık ve cezalar takıma olumsuz yansıdı. Yine de hedeflerimizin çok gerisinde değiliz. Bu sezon ligi orta sıralarda bitirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Başkan Eryüksel, transferde pek çok kulüple isimleri anılan Güray, Bilal ve Uğur için kendilerine gelen bir tekifin olmadığını da sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir