Akhisar’da iç saha hedefi için açıklama

18 Kasım 2015 Çarşamba, 20:49

Spor Toto Süper Lig’de 21 Kasım Cumartesi günü Bursaspor’u konuk edecek Akhisar Belediyespor’un teknik direktörü Cihat Arslan konuştu.

Spor Toto Süper Lig’de 21 Kasım Cumartesi günü Bursaspor’u konuk edecek Akhisar Belediyespor’un teknik direktörü Cihat Arslan, “İç sahadaki başarılı grafiğimizi sürdürmek istiyoruz” dedi. Arslan, yaptığı açıklamada, milli maç aralarından sonra oynanan karşılaşmaların hep zor geçtiğini söyledi. Bu sürecin özellikle iyi seviyedeki takımlar için dezavantaj olabileceğini kaydeden Arslan, şöyle konuştu: “İç sahadaki başarılı grafiğimizi sürdürmek istiyoruz. Hem puan anlamında hem de gol yememe açısından önemli bir grafiğimiz var. Bursaspor, camiası, teknik kadrosu ve futbolcularıyla çok önemsediğimiz bir takım. Bu hafta oynayacağımız rakip olarak söylemiyorum genel olarak bu ligde şampiyon olabilecek bir takım olarak görüyorum. İçeride bazı problem yaşadılar ama bu ligde şampiyon olan kadro kadar önemli bir kadroya sahip olduklarını düşünüyorum. Çok saygı duymamız gerekiyor. Bu, teslim olacağımız anlamına gelmiyor, korku emaresi olarak da değil. Hak olarak onlara verme tarafındayım. Gerçekten çok önemli bir takım. Takım bütünlüğümüzle sahada yer alırsak yenemeyeceğimiz takım yok.”

Bursaspor maçının hazırlıklarına Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam eden Akhisar Belediyespor’da izinli Hasan Kabze dışında tüm oyuncular idmanda yer aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir