Son Dakika
23 Şubat 2018 Cuma

Akhisar salonunın içiyle dışı tam tezat

19 Aralık 2016 Pazartesi, 13:28

TÜRKİYE Basketbol Ligi ekiplerinden Akhisar Belediyespor’un salonu 2 farklı yüzüyle dikkat çekiyor. Akhisar Belediyesi tarafından salonun parkeleri ve tribünleri her sezon elden geçirilirken tesisin dışı tarafının görüntüsü, eleştirilere sebep oluyor.

Karşılaşmayı izlemek için salona gelen seyirciler, dış duvarları yazılarla kaplanan salonun merdiven altlarının da madde bağımlılarının uğrak yeri olduğunu da iddia ederken oluşan tablo konusunda şöyle dediler:

“Müsabaka sonunda salonun hemen arkasında bulunan parktan geçmek de bizi ürkütüyor. Karanlıkla beraber duvarlara yazı yazan bazı kişilerle merdiven altında ateş yakıp ısınanları görüyoruz. Salonun yanındaki güreş ve tekvando bölümünün duvarları da berbat. Gelen takımlar ve seyircilere karşı şehrimiz iyi bir imaj bırakmıyor.”

MANISA’NIN AKHISAR ILCASINDEKI BELEDIYE SPOR SALONU’NUN ICI AYRI DISI AYRI GORUNTUDE. (FOTOGRAF: HALDUN AKYUZ AKHISAR DHA)

MANISA’NIN AKHISAR ILCASINDEKI BELEDIYE SPOR SALONU’NUN ICI AYRI DISI AYRI GORUNTUDE. (FOTOGRAF: HALDUN AKYUZ AKHISAR DHA)

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir