AKHİSAR BELEDİYESPOR’A, FENERBAHÇE MAÇI ÖNCESİ ERZURUM DOPİNGİ

12 Aralık 2013 Perşembe, 16:47

45HABER

Akhisarlı sakadatçı Rasim Yılmaz, Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor futbol takımı, teknik heyet ve yönetim kurulu üyelerine Gülbeyaz-ı Ziyafet Restaurant’ta akşam yemeği verdi.
Erzurum yöresine ait Cağ Kebabı’nı Akhisar Belediyespor’a tattıran Akhisarlı iş adamı Rasim Yılmaz, Fenerbahçe maçı öncesi takıma başarılar diledi. Akhisar ve Akhisarlı’nın her zaman Akhisar Belediyespor’a destek çıktığını dile getiren Akhisar Beleidyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, desteklerinden dolayı Rasim Yılmaz’a teşekkür etti.
Fenerbahçe’nin gücünü ve lider özelliğini bildiklerini dile getiren Başkan Eryüksel, her maçta olduğu gibi Şükrü Saraçoğlu’na da galibiyet parolası ile çıkacaklarını belirterek, Türk Spor kamuoyuna güzel bir futbol izletmek istediklerini söyledi.
Yeşil-siyahlılar Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda yapacağı karşılaşma için bugün havayolu ile İzmir’den hareket etti. Akhisar Belediyespor’da sakatlıkları bulunan kaleci Oğuz Dağlaroğlu ve Emin Aldağ İstanbul’a götürülmedi. Öte yandan Akhisar Belediyesporlu bayan ve çocukların da maça gideceği bildirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.