AKHİSAR TORKU KONYASPOR’A HAZIRLANIYOR

06 Aralık 2013 Cuma, 15:42

Akhisar Belediyespor, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında kendi evinde oynayacağı Torku Konyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.
Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki antrenmanda yeşil-siyahlı futbolcular taktik çalışma yaptı. Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, iki takımın da aynı puanda olduğunu hatırlatarak, “Bu sene lige yeni çıkmasına rağmen iyi bir ekip ve iyi bir kadroları var. Zaten başlarında Uğur Abi var. İnşallah kendi evimizde oynayacağımız karşılaşmadan iyi sonuç alırız. Ama her zaman söylüyoruz. İlk hedefimiz iyi oyun, iyi futbol ve iyi mücadele. Son haftalarda biraz bundan uzak kaldık. İnşallah arkadaşlarım bu maçta, bu beklentilerimize cevap verecektir” dedi.
Kupada TKİ Tavşanlı Linyitspor’u geçtiklerini belirten Hamzaoğlu, “Bugün kuralar çekilecek. İnşallah iyi bir rakip çıkarsa tabi ki kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmeyi hedefliyoruz. Emin Aladağ kupada sakatlandı. Yine aynı yerden olmadığını tahmin ediyoruz. Durumu MR sonrası belli olacak. İnşallah çok ciddi bir sakatlığı yoktur. Kendisi Torku Konyaspor maçında bizimle olamayacak” şeklinde konuştu.
Geçen sezon Akhisar Belediyespor’un ligde kalmasında büyük rol oynayan ve sezon başında çalkantılı bir süreç sonrası anlaşma sağlanamayarak Torku Konyaspor ile anlaşan Gekas hakkındaki sorulara ise Hamzaoğlu, “Gekas’ın sakat olduğunu duyduk ama bilmiyoruz. İnşallah sakat değildir ve oynar. Çünkü iyi bir oyuncu, sakatlığından dolayı hiç kimse sahadan uzak kalmasın. Hem onlar açısında hem bizim açımızdan güzel bir maç olacak” şeklinde cevap verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.