AKHİSAR BELEDİYESPOR SAĞLIK SPONSORUNU BULDU

02 Eylül 2014 Salı, 15:14

Akhisar Belediyespor, 2014-2015 sezonu için Özel Doğuş Hastanesi ile sağlık sponsorluğu anlaşmasını imzaladı. Akhisar Belediyespor Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yapılan imza töreninde Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Bülent Kurtul ile Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel karşılıklı sözleşmeyi imzaladı. İmza törenine Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Bülent Kurtul, Hastane Müdürü Hüseyin Yetim ve Akhisar Belediyespor yönetim kurulu üyeleri katıldı.

KURTUL: “FUTBOLCULARIN SAĞLIKLI YAŞAMALARINI İSTİYORUZ”

Sağlıkta Akhisar Belediyespor’a sponsor olduklarını belirten Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Bülent Kurtul, “Akhisar Özel Doğuş Hastanesi olarak Akhisar Belediyespor’umuza hizmet etmek için fırsat bekliyorduk. Sayın başkanım ve yönetim kurulu sponsorumuz olurmusunuz dediler. Bizde memnuniyetle kabul ettik. Bu yıl boyunca Akhisar Belediyespor futbolcularına ve ailelerine hizmet edeceğiz. Akhisar Belediyespor’a başarılar diliyorum inşallah bize fazla işleri düşmez. Tabi bunun manasını biliyorsunuz. Sağlıklı yaşamalarını istiyoruz” dedi.

ERYÜKSEL: “KENDİLERİNDEN ÇOK MEMNUNUZ”

Hastane yetkililerine teşekkür eden Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel ise “Bu sene hem güreş hem basketbol ve futbol takımlarımızın bütün altyapılar dahil sponsoru oldu. Her türlü muayenesini, sarf malzemesini, ilacını onlardan tedarik edeceğiz. Statta ambulans, doktor ve hemşire bulunacak. Daha öncede biz kendileriyle çalışmıştık kendilerinden çok memnunuz. Bu senede onlarla çalışacağız kendilerine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bizim başarılarımızdan onlarda sebeplenirler” diye konuştu.

“GÖĞÜS VE SIRT REKLAMLARI İÇİN FİRMALARLA GÖRÜŞÜYORUZ”

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor’un göğüs ve sırt sponsor görüşmeleri devam ediyor. Konu ile bilgi veren Akhisar Belediyespor başkanı Hüseyin Eryüksel, “Göğüs ve sırt reklamları için malum firmalarla görüşüyoruz. Biz Akhisarlı olanlarla gitmek istiyoruz” dedi.

“LİG’E İYİ BAŞLADIK”

Hüseyin Eryüksel, Lig’e Balıkesir maçıyla iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, “Takımı iyi gördük, hocayla uyum çok iyi. Teknik ekipten memnunuz, uzun yıllar çalışabilecek ortamı burada oluştururuz. Her şey başarıya endeksli. Lige iyi bir başlangıç yaptık. 3 senedir böyle başlıyoruz ilk maçlar çok önemlidir. Eksikliklerimiz olabilir bunların hepsini kapatıp yolumuza devam edeceğiz. 4. haftada Fenerbahçe maçı var Allah yardımcımız olsun. Devre arası çok acil durumlar olmazsa transfer yapmayacağız” açıklamasında bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir