AKHİSAR BELEDİYESPOR EVİNE DÖNDÜ

21 Ocak 2015 Çarşamba, 15:48

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor, Eskişehirspor maçı hazırlıklarına evinde başladı.
Antalya kampı sona eren ve Akhisar’a dönen yeşil-siyahlılar, tesislerde topbaşı yaparak, teknik direktör Roberto Carlos yönetiminde çalışmalarına başladı.
Son derece neşeli geçen antrenmanda basın mensuplarına değerlendirmede bulunan teknik direktör Carlos, eve dönmenin güzel olduğunu belirterek, kendi tesislerinde yapılan çalışmaların işin aslını oluşturduğunu kaydetti.
Takıma yeni transfer olup olmayacağı sorusu üzerine Carlos, “Herhangi bir dedikodu çıkarsa futbolcu gelecek, gidecek şeklinde, bunların en iyi açıklamasını ben yaparım, siz başkalarının laflarını bana taşımayın. Tabii önümüzde kısa bir dönem daha var. Transfer sezonu daha bitmedi. Çalışmalarımız var, yabancı veya yerli futbolcu da olabilir. Önümüze birkaç futbolcu getireceğiz, bunu da zaman gösterecek” şeklinde cevapladı.
Takım kadrosunu 3 kaleci dahil toplam 26 kişiden oluşturmayı hedeflediğini belirten Carlos, “İlk olarak tek maça hedefleniyorum ama genel 5-6 maçlık periyotta kaç puan toplayabilirim onun planını yapıyorum. Akhisar’ın 11. sırada olması tabii istenilen bir pozisyon değil, onun için önümüzdeki maça odaklanıp oradan puan alıp ondan sonraki maçları düşünmem gerekiyor” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir