AKHİSAR BELEDİYE’DEN TARAFTARA MÜJDELİ HABER

04 Eylül 2014 Perşembe, 18:25

Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor’da yönetim sezon öncesi taraftardan gelen talepler doğrultusunda kombine biletlerin belli bir ölümünde indirime gitti.
Akhisarspor Store’de basın sözcüsü İbrahim Evren Acar ile yönetim kurulu üyesi Süleyman İşçi ve Akigolar Taraftar Gburu adına Selçuk Akar ile Cumhur Özkaynak açıklamalarda bulundu.
Yapılan açıklamada, 20 yaş ve altındaki taraftarlara Akigo tribününün 160 TL yerine 100 TL’den satılacağını belirtilerek, kombine biletlerin 17 Eylül Çarşamba gününe kadar satışı olacağını bu tarihten sonra kombine satışların olmayacağına dikkat çekildi.
Akhisarspor Store’da bir basın açıklaması yapan Akigolar Taraftar Grubu adına Selçuk Akar ve Cumhur Özkaynak da, “2014-2015 Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasını geride bıraktık. Gördük ki, Passolig uygulamasından dolayı oynanan bir çok maçta tribünlerde büyük boşluklar görüldü. Bu boşlukların en büyük nedeni Passolig uygulamasına verilen tepkiydi. Bizler de Akhisarspor taraftarı Akigolar olarak elbette Passolig uygulamasından memnun değiliz, fakat takımımızı yalnız bırakmamak adına her zaman her koşulda nasıl desteklediysek bu sene de takımımızın yanında olma kararı aldık. Akhisarsporumuzu en güzel başarılarını dolu tribünler önünde vermiştir. Üçüncü sezonumuzu oynayacağı Süper Lig’de artık adından söz ettiren bir takım olmuştur. Ligin ilk haftasında Balıkesirspor deplasmanında üç puanla bitirdiğimiz maçtan sonra arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz görüşmeler sonucunda bu takımın önceki senelerden daha başarılı olacağına önceki senelerden daha fazla desteğe ihtiyacı olacağına, bu desteğinde büyük payının Akhisarlı gençlerden geleceği kanısına vardık. Akhisarspor yönetim kurulu ile yapmış olduğumuz görüşmelerde 1994 ve üzeri tüm gençlerimizin maraton Akigo tribün kombine fiyatlarının 100 TL olmasını talep ettik. Bu sayede hem gençlerimizi tribüne çekerek Akhisarspor sevgisini aşılamak hemde Manisa’da oynayacağımız üçüncü sezonumuzu dolu ve coşkulu tribünlere oynanmamız gerektiğini söyledik. Başkanımız sayın Hüseyin Eryüksel’e ve yönetim kurulumuza başlatmış olduğumuz ‘Akhisar’ın Gençleri Takımlarını Tribünden Desteklemeli’ kampanyasına destek oldukları için Akigolar Taraftar Grubu olarak kendilerine teşekkür ederiz. Haydi gençler daha güçlü bir Akhisarspor sizlerin desteği ile olacaktır” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.