AKÇAY’IN HEDEFİ KÜMEDE KALMAK

21 Aralık 2014 Pazar, 21:44

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, 3-1 mağlup oldukları Beşiktaş maçının ardından, “Maç boyunca düşündüğümüzü yapmaya çalıştık ama sonuçta karşımızda da Beşiktaş var” dedi.
Deneyimli teknik adam, maç sonu yaptığı açıklamada, “Maç boyunca düşündüğümüzü yapmaya çalıştık ama sonuçta karşımızda da Beşiktaş var. Kadro derinliği olan, farklı taktik varyasyonları olan bir ekip. Fakat bunlara karşın skora uyumlu bir maç olduğunu düşünmüyorum. 3-1’lik yenilgiyi alacak bir futbol ortaya koymadık. Bazı fırsatları daha iyi değerlendirebilirdik. Zaman zaman başka faktörlerin de maça etki ettiği söyleniyor ancak ben bu tip şeylerle fazla ilgilenmiyorum. Önemli olan bizim sahada ne yaptığımız. Düşündüklerimiz çoğunu gerçekleştirdik ancak 3-1 mağlup olduk. Beşiktaş’ı aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
Takımının gücünün belli olduğunu ifade eden Akçay, “Hedeflerimiz de belli. Akhisar Belediyespor olarak kümede kalma mücadelesi veren bir takımız. Bu yüzden de erken strese girmeye gerek yok. Şu anda 17 puana sahibiz ancak tabii ki bu yeterli değil. Daha fazlasını almalıyız. İlk yarının bitimine iki maçımız kaldı, bu karşılaşmalarda 4 ya da 6 puan almayı düşünüyoruz” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir