ABDULLAH MERGEN: PTT 1.LİG’DE FUTBOL BAM GÜM!

29 Ocak 2015 Perşembe, 00:37

ÖZEL HABER: Coşkun KÖKÖZ

PTT 1.Lig ekiplerinden Manisaspor’da Başkan Abdullah Mergen, transfere devam edeceklerini açıkladı. Mergen, “Transferde bir isim ile görüşüyoruz. Altınordu’dan Rıza Efendioğlu transferinden vazgeçtik. Oyuncuyu kulübü bırakmıyor. Orta sahaya genç bir isim kazandırabiliriz. Transfere birazda bundan sonra ticari bakıyoruz. Oynatalım sezon sonu satalım mantığı. Düşük maliyete alıp, piyasaya oyuncu kazandıran ve satan kulüp olmak istiyoruz” dedi.

“AKHİSAR’I ELİMİZDEN KAÇIRDIK”

Kupa maçında Akhisarspor ile berabere kalmalarına rağmen iyi oynadıklarnı ifade eden Başkan Mergen, “Akhisarspor’u her iki maçta da elimizden kaçırdık. Rakibin üstüne iyi oynadık. Alabilceğimiz bir maçtı. Kupada iddialı değiliz. Kısa sürede iyi veya kötü, kadro anlamında yol aldık. Akhisarspor’un bütçesi, parası ve sıfır borcu olmasına rağmen ligdeki konumları belli.  Biz iyi bir yoldayız. Takımda artık rekabet var. İki iyi kalecimiz var. Bu bizim için bir artı. Artık herşeyi daha iyi gözlemleyebiliyoruz. Ben bile 5 ayda daha da tecrübelendim. İnce eleyip sık dokuyoruz. 3-5 maç kazandığımız takdirde önümüz açılacak” şeklinde konuştu.

“UÇAĞIN ÖNÜNÜ KALDIRDIK”

PTT 1.Ligi’ne Manisaspor’un jarbonunun uymadığını ifade eden Mergen, “Biz futbol oynamayı seviyoruz. Süper Lig takımlarına karşı kupada futbolumuzu sahaya sürdük. PTT 1.Lig’de futbol yok. Bam güm oynanıyor. Fizik gücüne dayalı bir oyun oynanıyor. Bu ligde en önce gol yememeyi becereceksin. İyi defans yapıp, rakip kaleye daha fazla gittiğimizde herşey normale dönecektir. Burası köklü bir kulüp. Ağlamanın sızlamanın zamanı değil. İsmi var, karizması var, geçmişi var. Uçağın önünü kaldırdık, ne kadar havalandırırız bunu zamanla göreceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum

  1. isahan

    29 Ocak 2015 at 10:00

    helal olsun

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir