26+3 YIL DAHA TATLICIOĞLU!

20 Ağustos 2015 Perşembe, 20:04

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Manisa Şubesi Olağan Genel Kurulu Manisa Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Genel Kurula, Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı İsmail Aydın, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Manisa Şubesi Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, Futbol İl Temsilcisi Erol Timur, Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı Cavit Şenbilgiç’in yanı sıra Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın ve çok sayıda antrenör katıldı. Divan Başkanlığını ASKF Başkanı İsmail Aydın’ın yaptığı genel kurulda seçime tek listeyle giren Tekin Tatlıcıoğlu yeniden başkan seçildi.

26+3 YIL DAHA

26 yıldır Manisa TÜFAD başkanlığı yapan Tekin Tatlıcıoğlu, kendisini yeniden bu göreve layık gören antrenörlere teşekkür etti. Manisa TÜFAD olarak önemli işler yaptıklarını belirten Tatlıcıoğlu, “Manisa, gittiğimiz her yerde futboluyla, teknik adamlarıyla ve hakemleriyle anılan bir şehir. Ulusal bazda ve amatör bazda bir çok arkadaşımız Manisa’yı en iyi şekilde temsil ediyor. Onların başarıları bizi gururlandırıyor. Biz de TÜFAD olarak başarılı hocalarımızı ödüllendirerek tebrik ediyoruz. Amacımız Manisa sporunu en iyi şekilde temsil etmek ve ahlaklı, kaliteli sporcular yetiştirmek. 26 yıllık başkanlığım süresince bana hep destek oldunuz. Şimdi bir 3 yıl daha bu görevi bana yeniden layık gördünüz. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

İŞTE YÖNETİM KURULU

Tekin Tatlıcıoğlu başkanlığındaki TÜFAD Manisa Şube yönetim kurulu listesinde şu isimler yer alıyor; Aydoğan Tunay, Özer Şenoğlu, Mehmet Dağdelen, Metin Taşkın, Ersoy Arslan, Saadettin Dülger, Adnan Görgül, Süleyman Özkaraman, Ramazan Gülgül, Muzaffer Uysal, Ramis Şıracı, Ramazan Şenbilgiç, Özcan Varlık ve Halim Elçin.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir