Alınan sonuçlar şöyle:
2. Grup
Dardanelspor-Batman Petrolspor: 1-2
Yomraspor-Pazarspor: 3-1
Halide Edip Adıvarspor-Düzcespor: 1-2
Tire 1922-Dersimspor: 3-1
Erbaaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 0-0
Çatalcaspor-Kemerspor 2003: 1-0
Derincespor-Türk Metal Kırıkkalespor: 0-0
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kırıkhanspor: 3-0
Yeşil Bursa-Silivrispor: 0-1
3. Grup
12 Bingölspor-Düzyurtspor: 0-3
Elaziz Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: 0-1
Diyarbekirspor-Payasspor: 2-0
Orduspor-Sakaryaspor: 1-1
Orhangazispor-Darıca Gençlerbirliği: 0-1
Maltepespor-Ankara Adliyespor: 1-0
Bayrampaşa-Afjet Afyonspor: 0-4
Tarsus İdmanyurdu-Sultanbeyli Belediyespor: 3-0
Muğlaspor-Bergama Belediyespor: 0-0
Futbolda, Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Gruplarda 11. hafta maçları tamamlandı.
11. hafta maçlarının ardından 2. Grup'ta Bodrum Belediyesi Bodrumspor, 3. Grup'ta Afjet Afyonspor, ilk sırada yer aldı. Bu iki grupta son puan durumu şöyle:
2. Grup
|
Takımlar |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. |
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR |
11 |
7 |
2 |
2 |
22 |
7 |
15 |
23 |
2. |
SİLİVRİSPOR |
11 |
7 |
1 |
3 |
12 |
6 |
6 |
22 |
3. |
KIRIKHANSPOR |
11 |
6 |
3 |
2 |
11 |
7 |
4 |
21 |
4. |
DÜZCESPOR |
11 |
5 |
5 |
1 |
15 |
12 |
3 |
20 |
5. |
ÇATALCA SPOR |
11 |
6 |
2 |
3 |
13 |
10 |
3 |
20 |
6. |
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR |
11 |
4 |
6 |
1 |
16 |
9 |
7 |
18 |
7. |
HALİDE EDİP ADIVARSPOR |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
10 |
7 |
17 |
8. |
TİRE 1922 |
11 |
3 |
6 |
2 |
13 |
11 |
2 |
15 |
9. |
ERBAASPOR |
11 |
3 |
6 |
2 |
9 |
8 |
1 |
15 |
10. |
YEŞİL BURSA |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
13 |
0 |
13 |
11. |
KEMERSPOR 2003 |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
13 |
12. |
BATMAN PETROL SPOR |
11 |
3 |
3 |
5 |
14 |
15 |
-1 |
12 |
13. |
YOMRASPOR |
11 |
2 |
6 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
12 |
14. |
PAZARSPOR |
11 |
2 |
3 |
6 |
9 |
17 |
-8 |
9 |
15. |
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR |
11 |
1 |
5 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
8 |
16. |
DARDANELSPOR |
11 |
1 |
5 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
8 |
17. |
DERİNCE SPOR |
11 |
1 |
5 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
8 |
18. |
DERSİM SPOR |
11 |
2 |
2 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
3. Grup
|
Takımlar |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. |
AFJET AFYONSPOR |
11 |
7 |
3 |
1 |
27 |
12 |
15 |
24 |
2. |
TARSUS İDMAN YURDU |
11 |
7 |
2 |
2 |
21 |
13 |
8 |
23 |
3. |
SAKARYASPOR |
11 |
6 |
3 |
2 |
16 |
4 |
12 |
21 |
4. |
ORHANGAZİSPOR |
11 |
7 |
0 |
4 |
18 |
9 |
9 |
21 |
5. |
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ |
11 |
5 |
4 |
2 |
13 |
7 |
6 |
19 |
6. |
DİYARBEKİR SPOR |
11 |
5 |
3 |
3 |
19 |
13 |
6 |
18 |
7. |
ELAZİZ BELEDİYESPOR |
11 |
4 |
5 |
2 |
9 |
4 |
5 |
17 |
8. |
DÜZYURTSPOR |
11 |
4 |
4 |
3 |
14 |
11 |
3 |
16 |
9. |
PAYASSPOR |
11 |
4 |
4 |
3 |
12 |
12 |
0 |
16 |
10. |
BAYRAMPAŞA |
11 |
4 |
3 |
4 |
14 |
14 |
0 |
15 |
11. |
MUĞLASPOR |
11 |
4 |
3 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
15 |
12. |
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR |
11 |
3 |
3 |
5 |
10 |
16 |
-6 |
12 |
13. |
12 BİNGÖL SPOR |
11 |
3 |
3 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
12 |
14. |
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
11 |
2 |
2 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
15. |
MALTEPESPOR |
11 |
2 |
2 |
7 |
4 |
19 |
-15 |
8 |
16. |
ANKARA ADLİYE SPOR |
11 |
2 |
1 |
8 |
7 |
17 |
-10 |
7 |
17. |
BERGAMA BELEDİYESPOR |
11 |
1 |
3 |
7 |
4 |
16 |
-12 |
6 |
18. |
ORDUSPOR |
11 |
3 |
4 |
4 |
15 |
18 |
-3 |
4 |