YAŞLI KADIN ŞEHZADELER MECLİSİNİ BASTI!

05 Ocak 2015 Pazartesi, 20:08

Evinin önüne trafo yapılmasına tepki göstermesiyle daha önce gündeme gelen Kadriye Lağarlı (65) Şehzadeler Belediye Meclisi’ni bastı. Meclis üyelerinin şaşkına döndüğü olayda Kadriye Lağarlı’yı sakinleştirmek ise Meclis Başkanı Ömer Faruk Çelik’e düştü. Başkan Çelik’ten konuyla ilgili söz alan Lağarlı daha sonra gözyaşlarıyla meclisten ayrıldı.

Ferdi UZUN

Şehzadeler Belediyesi Ocak ayı Belediye Meclis Toplantısı, Kültür Sitesi Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Meclis Başkanı Ömer Faruk Çelik açılış konuşmasını yaptığı sırada evinin önüne trafo yapılmasına tepki göstermesiyle daha önce gündeme gelen Kadriye Lağarlı (65) biranda meclisi bastı. Lağarlı, evinin önüne elektrik trafosu yapıldığını ve belediye yetkilileriyle konuşmasına rağmen sorunun çözülmediğini iddia etti.

Kimse beni susturamaz

Lağarlı, “Kimse beni susturamaz. Başkan’dan izin istiyorum. Ben burada çok feci şekilde aldatıldım. Ben çok üzüldüm. Başkanım, siz bana söz verdiniz. Nasıl dönecek şimdi bu geriye? Siz bana trafo ile ilgili söz vermediniz mi? Ben size geldiğimde daha o trafo koyulmamıştı. Bana cep telefonundan resim gösterdiler, trafoyu buraya mı yapalım dediler. Ben görmüyorum onları. Beni aldattılar. Ben buraya orucumu bozdum geldim, beni üzmeyin. Ben meclis üyelerinin hepsine bu kağıtları dağıtacağım. Bu kağıtları Cumhurbaşkanı’na da, Vali’ye de götüreceğim. Kaymakamla görüştüm, Cumhuriyet Başsavcısı’yla da görüştüm. 10 yaşındaki çocuk bana ‘Kadriye teyze, bıkmadın mı mahkemelerle uğraşmaktan’ dedi. Başımızda zaten bir bela var, bir de siz yapmayın bunu bana, lütfen. Eğer bizim oturduğumuz yerde bir belediye meclis üyesi otursaydı, trafonun yapılmasını ister miydi?” dedi. Kadriye Lağarlı’yı sakinleştirmek ise Meclis Başkanı Ömer Faruk Çelik’e düştü. Başkan Çelik’ten konuyla ilgili söz alan Lağarlı daha sonra gözyaşlarıyla meclisten ayrıldı.

esh_24498

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir