Son Dakika
15 Ekim 2019 Salı

Yağcılar su yerine zift içiyor

12 Mart 2019 Salı, 22:47

Ergün ve ekibine göre Manisa’nın suyu TEMİZ!

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Yağcılar Mahallesi’nde, şebeke musluklarından su yerine çamur akması tepkilere neden oluyor. Şebeke suyunu evlerinde içme suyu olarak kullanmak şöyle dursun, çamaşır yıkamak ve banyo yapmak için bile kullanamadıklarını belirten vatandaşlar, Cumhur İttifakı’nın MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Cengiz Ergün’e, veryansın etti.

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı bin 19 kişilik Yağcılar Mahallesi’nde, içme suyu çeşmelerinden çamur akıyor. Evlerin musluklarından akan suyun görünümü, bırakın içme suyu olarak ev işlerinde dahi kullanılmasını imkansız kılıyor. Şebeke suyunu evlerinde içme suyu olarak kullanmak şöyle dursun, çamaşır yıkamak ve banyo yapmak için bile kullanamadıklarını belirten vatandaşlar, Cumhur İttifakı’nın MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Cengiz Ergün’e, tepki gösterdi.

Bu kadar kirli bir suyun arıtma tesisi yapılmaksızın binlerce kişinin kullandığı şebekeye verilmesini anlayamadıklarını ifade eden vatandaşlar, kendi sağlıkları ile oynayan Büyükşehir yetkililerini 31 Mart günü cezalandıracaklarını söyledi.

Sizde yorum yapın..