ÜLKÜCÜLER HAFSA SULTAN’A ÇIKARMA YAPTI!

01 Mayıs 2015 Cuma, 17:36

Manisa Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yunusemre ilçe başkanı Onur Baylan, MHP Milletvekili adayı Galip Karagözler, ülkücüler ve Yunusemre teşkilatı 7 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimler öncesinde, Yunusemre sınırları ilçesinde bulunan mahallelerde yaklaşık 2,5 saat süren esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

“7 HAZİRAN İKTİDARDAN KURTULMA SEÇİMİDİR”

Mahalle Mahalle gezerek halkın taleplerini ve isteklerini yerinde öğrenmeyi tercih eden Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre ilçe başkanı Baylan; “Biz 7 haziran seçimlerini iktidar partisinden kurtulma seçimleri olarak görmekteyiz. Gece gündüz demeden saat kaç olursa olsun vatandaşlarımızın yanında olarak çalışacağız. İktidar partisinden kurtulmak için elimizden ne geliyorsa yapacagız” diye konuştu.

“ÜLKÜCÜLÜK ONUN HADDİNE DÜŞMEZ”

Konuşmalarında AK Parti milletvekili Dr. Selçuk Özdag’a da cevap veren Baylan;” Kimileri ben gerçek ülkücüyüm onlar ülkücü olamaz demiş. Onu söylemenin onun haddinin olmadığını belirtmek isterim. Ülkücünün yeri Milliyetçi Hareket Partisidir. MHP’de siyaset yapan herkes tam tamına ülkücüdür” dedi.

“KİMSE VATANDAŞIMIZIN KAFASINI KARIŞTIRMASIN”

Yunusemre Belediye başkanı Dr. Mehmet Çerçi Hafsasultan mahallesine giderek mahallelinin Büyükşehir belediyesinin hazırladığı kentsel yenileme projesini istemediğini söylemişti. Bu konuya da değinen Baylan kimse gelip de vatandaşlarının aklını karıştırmasın dedi. Baylan sözlerine şöyle devam etti; “Hafsa Sultan Mahallesi’nde yaklaşık 2,5 saat süren bir esnaf ziyaretinde bulunduk. Büyükşehir belediyemizin yapacağı projeyi vatandaşımız büyük bir merakla bekliyor. Kimse vatandaşlarımıza gelip de halkın kafasını karıştırmasın. Biz burada TOKİ yapılacaktır diye bir beyanat vermedik. TOKİ’nin yapılacağı yer mahallemizin önünü kesecek diye

konuşuyoruz. Biz halkımıza rağmen bir şey yapmıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün dediği gibi halkımız isterse onay verirse yapılacak. Kimse akılları karıştırmaya karışmasın Başkan Ergün’ün projesiyle halkımız en güzel en rahat evlere kavuşacaktır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.