Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Manisa’ya geliyor

23 Aralık 2016 Cuma, 14:39

ULAŞTIRMA Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yarın (cumartesi) 8.5 kilometrelik Soma çevreyolunun açılışını yapmak için Manisa’ya geliyor. Bakan Arslan, açılıştan önce Sabuncubeli Tüneli’nden inceleme yapacak, ardından bir dizi ziyarette bulunacak.

Soma’da kamyon ve TIR trafiğini rahatlatacak olan 8.5 kilometrelik Soma çevreyolu, yarın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılacağı törenle açılacak. Bakan Arslan yarın ilk olarak saat 10.15’te, İzmir ve Manisa için önemli projelerden birisi olan Sabuncubeli Tüneli’nde incelemelerde bulunacak. Bakan Arslan daha sonra saat 11.00’de Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i, saat 11.30’da ise AK Partili Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret edecek. Bakan Arslan ziyaretlerinin ardından Şoförler Odası’nda sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelecek. Manisa merkezdeki ziyaretlerinin ardından Bakan Arslan, saat 13.30’da Soma’daki Soma çevreyolunun açılışını gerçekleştirecek.

Açılış töreninden sonra Bakan Arslan, saat 16.00’da yapımı devam eden Akhisar çevreyolunda, saat 17.00’de Saruhanlı Kesimi otoyolunda incelemelerde bulunduktan sonra saat 18.00’de Medya TV’ye canlı yayın konuğu olarak katılacak. Canlı yanının ardından Bakan Arslan saat 18.30’da, İstanbul-İzmir Otoyolu Kemalpaşa-Bornova kesiminde incelemelerde bulunacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir