TANRIVERDİ ÇALIŞMALARA ÇİRKİN BAŞLADI

16 Aralık 2013 Pazartesi, 13:41

Senin başını benim hemşerilerim sandığa gömecek bundan haberin olsun ifadelerini kullandı.
AK Parti Şehzadeler ilçe Başkanlığınca Karaağaçlı Belediyesi Havuz Parkta düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde AK Parti Şehzadeler İlçe Teşkilatı, AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi etrafında kenetlendi ve tek vücut oldu.
AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi konuşmasında MHP’li Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e yüklenerek, “Karaağaçlı beldesine idareden habersiz üç tane çöp konteynırı koyarak, benim hemşerilerimin gözünü boyayarak, oyunu alıp iş başına geleceğinizi mi zannediyorsunuz. Senin başını benim hemşerilerim sandığa gömecek bundan haberin olsun.”ifadelerini kullandı.
AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Karaağaçlı Belediye Başkanı Sadık Ataklı’nın ev sahipliğinde Havuz Park’ta birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Yemeğe, AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanı adına AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karaağaçlı Belediye Başkanı Sadık Ataklı, Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Asiye Zurnacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şehzadeler Belediye Başkan Aday Adayları Ömer Faruk Çelik, Sait Han Bakşi, İsmail Taşkıran, Zülfikar Gürcan, Yunus Emre Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Ata, Ak Partili Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
AK ŞEHZADELER SEÇİMLERİ KAZANMAK İÇİN SÖZ VERDİ
Şehzadeler İlçe Başkanlığını düzenlediği organizasyona ev sahipliği yapan Karaağaçlı Belediye Başkanı Sadık Ataklının selamlama konuşmasından sonra kürsüye gelen Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Başbakan tarafından ilan edilmesinden sonra birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi adına düzenledikleri organizasyondan dolayı teşkilat olarak haklı onuru ve gururu yaşadıklarını söyledi. Tonguç, başta Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere Şehzadeler Belediye Başkanlığının burçlarında Ak Parti bayrağının dalgalandırılması için partililerden söz istedi. Partililerin gür ve yüksek bir sesle evet demeleri üzerine Tonguç, “İşte büyük Ak Parti ailesi bu. Bizler inandıktan sonra Allah’ın izni ile 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde hem Büyükşehir Belediye hem de Şehzadeler Belediye Başkanlığını kazanacağız ve Ak belediyeciliğin nasıl yapıldığını, vatandaşlarımıza hizmetin nasıl götürüldüğünü hep birlikte göreceğiz inşallah.”dedi.
BAYBATUR: BİZ KADERE İMAN EDEN İNSANLARIZ
Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’a karşı övgü dolu sözler ile konuşmasına başlayan AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, “ Birlik ve beraberliğimiz Allah’a hamdolsun çok güzel bir şekilde devam ediyor. Büyükşehir adayımız belli olur olmaz çalışmalara başladık. En yakın zamanda hem Şehzadeler hem Yunus Emre hem de diğer ilçe belediye başkan adayları da ilan edilecek. Bunlar ilan edildikten sonra küskünlük dargınlık olmadan kadere iman eden insanlar olarak neticeyi kabul edeceğiz ve burada hep beraber araziye inip çalışmaya başlayacağız.”diye konuştu.
BAYBATUR: AK PARTİ AİLESİ BÜYÜK BİR AİLEDİR
Şehzadeler İlçe Belediye Başkan Adaylarını kol kola girerek birlik ve beraberlik mesajları vermelerini isteyen Baybatur, aday adaylarının birlikte ellerini kenetleyip havaya kaldırması üzerine şöyle konuştu; “İşte AK Parti bu arkadaşlar. Birlik beraberlik içerisinde hep beraber yürüyeceğiz inşallah. İlçe Belediye Başkanlarımızda ilan edildikten sonra teşkilatımızla beraber başta büyükşehir belediye başkan adayımız milletvekillerimiz teşkilatımızın bütün kademeleri olmak üzere sandıktaki müşahidimize varıncaya kadar yumak gibi olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde olacağız ve burada hem büyükşehirde hem 17 ilçenin tamamında AK Partinin bayrağını hep beraber şanla şerefle dalgalandıracağız inşallah.”
TANRIVERDİ AK ŞEHZADELERE TEŞEKKÜR ETTİ
AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi konuşmasına, organizasyonu düzenleyen AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve yönetimine, organizasyona ev sahipliği yapan Karaağaçlı Belediye Başkanı Sadık Ataklı’ya ve AK Parti Karaağaçlı Belde teşkilatına teşekkür ederek başladı. Böylesi güzel bir organizasyonda partililerle beraber olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu ifade eden Tanrıverdi, “ İnanıyorum ki bu mutluluğumuz, bu heyecanımız birliğimizden beraberliğimizden yan yana oluşumuzdan lokmamızı birlikte paylaşmamızdandır. Bu birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Şehzadelere AK Parti bayrağını dikeceğiz ve inşallah hemşerilerimize hayırlı, yararlı ve güzel hizmetleri birlikte sunacağız.”dedi.
AK ŞEHZADELER TANRIVERDİ’Yİ ALKIŞ VE SLOGAN YAĞMURUNA TUTTU
Konuşması sık sık alkışlar ve ‘Şehzadeler seninle gurur duyuyor’ sloganları ile kesilen Tanrıverdi konuşmasına şöyle devam etti; “Belediyecilik bizim işimizdir. Çünkü bizim Genel Başkanımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından Başbakanlığa gelmiş birisidir. İnşallah Manisa’mız AK Parti ile buluştuğu zaman işte o zaman hizmet farkını görecek benim hemşerilerim. Manisa ile Ankara’yı el ele tutuşturduğumuzda, Şehzadeler ile Manisa’yı el ele tutuşturduğumuzda hem Şehzadeler ilçesi bünyesindeki belediyemiz hizmetini verecek, hem de büyük projeler büyük eserler noktasında da Büyükşehir Belediyemiz hizmetlerini verecek. Yani Şehzadeler Belediyemiz sınırları içerisinde yaşayan hemşerilerimiz hem Şehzadeler Belediyemizden hem de Büyükşehir Belediyemizden hizmet almış olacak. Dolayısıyla Şehzadeler Belediyemiz ile Büyükşehir Belediyemiz el ele tutuştuğunda büyük hizmetler ortaya konulmuş olacak.”
“SENİN BAŞINI BENİM HEMŞERİM SANDIĞA GÖMECEK”
MHP’li Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de yüklenen Tanrıverdi, “Büyük şehir belediyesinin önceden kara propagandasını yapanlar şimdi faziletlerini anlatmaya başladılar. Anlatmaya başlamak yetmedi, beldemizin değerli belediye başkanı Sadık kardeşim ifade ediyor, daha 30 Mart seçimleri yapılmadan Büyükşehir Belediye Başkanı ortaya çıkmadan Büyükşehrin yapması gereken hizmetleri yapmaya başladılar. Burada bir belediye başkanı var. Burası dağ başı değil. Buraya üç tane çöp konteynırı koyarak, benim hemşerilerimin gözünü boyayarak, oyunu alıp iş başına geleceğinizi mi zannediyorsunuz. Eskiden Karaağaçlı beldemiz Manisa Belediyesinden bir iğne dahi alamazken İl Özel İdaremiz, burada önemli hizmetlerine büyük destekler verdi. Karaağaçlının hakkıdır hemşerilerimiz rahat etsin hizmetle buluşsun kavuşsun diye bunları yaptık. İdareden habersiz üç tane çöp konteynırı koyacaksın sonrada hizmet yaptım diyeceksin. Senin başını benim hemşerilerim sandığa gömecek bundan haberin olsun.”ifadelerini kullandı.
“KARARLARI BİRLİKTE VERECEĞİZ VE BİRLİKTE UYGULAYACAĞIZ”
Kendisinin 11 yıllık milletvekilliği döneminde milletin başını öne eğdirecek herhangi bir hareketin içinde olmadığını dile getiren Tanrıverdi, 30 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı olması halinde ise “Aynı şekilde 11 yıllık süreç içerisindeki gibi çalışacağız. Hem alnımız ak olacak hem de sizin yüzünüze baktığımız zaman yüzümüz kızarmayacak şekilde dürüst siyaset yapacağız, temiz siyaset yapacağız ve adaletli bir yönetimi ortaya koyacağız. Geleceğin Manisa’sını birlikte el ele inşa edeceğiz. Hüseyin Tanrıverdi çıktı, Allah’ın izni milletimizin teveccühü ile Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Olduktan sonra şahsen şunu söylemeyeceğim. Teşkilat kim? Vatandaşlar kim? Sivil Toplum Kuruluşları da nedir? Onlar ne bilir düşüncesinde olmayacağım. Onlar en iyisini bilir. En iyisini bilenler ile istişare edeceğiz ve birlikte verdiğimiz kararları uygulayacağız. Bu şehri bu ili kendim değil kentli ile beraber yöneteceğiz. Biz Türkiye’yi seven, Manisa’yı seven ve bilen birisi olarak 11 yıllık süreç içerisinde merkezi hükümetten bu şehre bu ile neler kazandırmak için gayret ettiysek Büyükşehir Belediyesinde de aynı gayret içerisinde olacağız. Manisa ancak bizimle birlikte kendi tarihine sahip olabilir. Manisa’mızı güzel bir hale getirmek, kimliğine kişiliğine tarihine, medeniyetine uygun bir hale getirmek ancak bizimle yani AK Parti ile mümkün olur. Biz hiçbir zaman gelecek seçimler için çalışmayacağız. Gelecek nesiller için çalışacağız, hizmetlerimizi ortaya koyacağız. Bunları da birlik, beraberlik içinde hareket ederek el ele omuz omuza vererek hep birlikte gerçekleştireceğiz.”
Birlik ve Beraberlik yemeğinden notlar:

Tanrıverdi, havai fişek ve volkan gösterisi ile karşılandı

Yemeğe 500 kişi katıldı.

İl Başkanı Murat Baybatur, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Tanrıverdi’nin konuşması alkış ve sloganlarla kesildi.

Ak Gençler Tanrıverdi’ye güller saçtı.

Partililer, Şehzade ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak için söz verdi.

 

Yorum

  1. hasan

    17 Aralık 2013 at 21:19

    siz tarih oldunuz ama haberiniz yok be tanrı verdi, sizi abd sildi, hocanız da sildi. geçmiş ola misyonu bitmiş bir parti ve liderle halk değil ama siz kendi başınızı o sandığa gömdünüz bile. acizler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.