TANJU BALATLI MANİSALILARI MHP MİTİNGİNE DAVET ETTİ!

08 Mayıs 2015 Cuma, 19:38

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Tanju Balatlı, 9 Mayıs Cumartesi günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Manisa’da gerçekleştireceği mitinge tüm Manisalıları davet etti. Mitingin şölen havasında geçeceğini belirten Balatlı, “Şölenimize tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.

 

Yurt genelinde siyasi arena ısınırken, MHP Manisa İl Başkanlığı’nda da Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Manisa mitingi heyecanı yaşanıyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 9 Mayıs Cumartesi günü saat 12.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştireceği mitinge tüm Manisalıları davet eden MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanı’ndan hemşerilerimize seslenecek. Ülkemizi içinde bulunduğu zor dönemden, bölüşmeden ve ayrışmadan kurtaracak olan tek parti, Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu nedenle tüm hemşerilerimizi şölen havasında geçecek olan mitingimize davet ediyorum” dedi.

Bizimle yürü Manisa

7 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlerin Türkiye adına bir dönüm noktası olacağına vurgu yapan Balatlı, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak iktidara hazırız. Genel Başkanımız işçiye, emekliye, çiftçiye hitap eden ekonomi politikalarını, ülkemizi bölünmeye götüren sözde çözüm süreciyle ilgili görüşlerini, partimizin ülkemizi refaha çıkaracak politikalarını Cumhuriyet Meydanı’nda hemşerilerimize anlatacak. Ülkemizin Milliyetçi Hareket’e ihtiyacı var. Bu nedenle bizimle yürü Manisa diyor ve 9 Mayıs’taki şölenimize tüm hemşerilerimizi bir kez daha davet ediyorum” diye konuştu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.