SOFUOĞLU İSTİFA ETTİ!

07 Nisan 2016 Perşembe, 14:29

Memur Sen İl Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu’nun istifa etmesi Manisa gündemine oturdu. M. Emin Sofuoğlu’nun neden istifa ettiği merak konusu oldu.

Memur Sen İl Temsilcisi Mehmet Emin  Sofuoğlu’nun istifa etmesi Manisa kamuoyunda şaşkınlık yaratırken M. Emin  Sofuoğlu yaptığı açıklamada “2010 yılından beri yürüttüğüm Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanlığı ve 2011 den beri yürüttüğüm Memur-Sen Manisa İl Temsilciliği görevlerimden sağlığımın aşırı bozulması sebebiyle ayrılıyorum. Temsil ettiğim kamu çalışanlarına, ülkeme, milletime hizmeti, kutsal bir görev aşkıyla, her şeyden üstün tutarak, karınca kararınca gayretle, eksiğimle, kusurumla hizmet etmeye çalıştım. Herkesten hakkını helal etmesini diliyorum. Benden yana da helal olsun. Sağlığım için dua bekliyorum Özellikle teşkilatıma, genel başkanımdan, genel başkan yardımcılarımızdan, tüm Türkiye başkanlarımızdan, yönetim kurulum, ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurulları, Memur-Sen imize bağlı kıymetli sendika başkanlarım ve yönetim kurulları, kadınlar komisyonumuz, genç memur senimiz ve yönetim kurulları, okul temsilcilerimize kadar herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. ” dedi.

Memur-Sen İl Temsilcisi  Mehmet Emin Sofuoğlu’nun yerine Sağlık-Sen Başkanı Mustafa Irgat için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın yoğun bir şekilde kulis yaptığı Manisa kamuoyunda konuşulurken, Ben-Bir-Sen Şube Başkanı Faruk Karaca’nın ismi ön plana çıkıyor. Memur-Sen Genel Merkezi’nin kimi atayacağı merakla bekleniyor.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir