SELÇUK ÖZDAĞ HEM AĞLADI HEM AĞLATTI!

25 Eylül 2015 Cuma, 22:16


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, partisinin bayramlaşma töreninde konuşurken duygu dolu anlar yaşadı.

Bedesten Salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde konuşan Özdağ, geçmiş siyasi yaşantısından örnekler verirken duygu dolu anlar yaşadı.

12 Eylül döneminde hapsite yattığı günlerden söz eden Özdağ, “İçerdeyken hep şunu söyledim. Benim bir ülküm var. O da büyük Türkiye ülküsü. Bu ülkümü bir gün mutlaka gerçekletireceğim. Evet şimdi o yolda adım adım ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün ardından siyaseti bıraktığını Bülent Arınç’ın davetiyle yeniden siyasete girdiğini hatırlatan Özdağ’ın gözleri doldu.

Özdağ, “Beni bu partiye kabul eden Bülent Arınç’a ve halkın oylarıyla seçilmiş Recep Tayyip Erdoğan’a ikisine de gönül dolusu şükranlarımı armağan ediyorum. Ben çalıştım samimi olmaya gayret sarfettim, dürüst olmaya çalıştım. En büyük teşekkürü de siz değerli AK Parti ailesine ediyorum. Siz sağolsun. AK Parti sağolsun. Gazetecilere bana şöyle dedi: “Manisa’nın ağabeyi Bülent Arınç’tı, sonra Hüseyin Tanrıverdi, şimdi de sizsiniz” dediler. Buranın birtane abisi vardır. O da Bülent Arınç’tır.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir