Seçim öncesi Balatlı’dan zehir zemberek açıklama!

25 Mart 2018 Pazar, 16:36

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası eski Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Balatlı, Nisan ayında yapılması planlanan seçimlerde FETÖ’nün yeni bir aday çıkarmaya çalıştığını iddia etti.

Tamer Balatlı sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yaptığı açıklamada, “Değerli dostlar, önümüzdeki ay tüm Türkiye’de TOBB seçimleri yapılacaktır. 26 yıl Ticaret Sicil Memuru, Genel Sekreter Yardımcısı, Manisa Organize Sanayi Bölge Müdürü, Manisa TSO Genel Sekreteri olarak görev yaptığım bu kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşunda rahmetli Mustafa Çapra ve rahmetli Bülent Koşmaz’la gönül birliği, fikir birliği, memleket ve millet sevgisi kapsamında ömrümün yarısını geçirdim. Şu an duyuyorum ki yapılacak seçimlerde TBMM bombalayan, Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkmaya çalışan terör örgütü CIA taşeronu şerefsizler bu seçimlere müdahil
olmaya, bu seçimlerde aday olmaya çalışmaktadırlar. Odamızın ABD Washington ve New York’a düzenlediği geziyi imkan görüp, oradan kendisine ulvi bir hüviyet kazandırmak için ‘hoca’ lakabını kullanan şerefsizi ziyaret eden şahsiyetler,
şu an hiçbirşey olmamış gibi kimlerden yüz buluyorlarsa, hala biryerlere aday olma cesaretlerini kendilerinde görebilmektedirler” dedi.

Balatlı açıklamasının devamında, “Zamanında birileriyle aynı yolda yürürken ‘Zaman Gazetesi’ne neden üye olmuyorsunuz’, ‘yurtdışı gezilerinde neden okulları ziyaret etmiyorsunuz’ diye biz bürokratlara baskı kurmaya çalışan şerefsizler şu an bu sivil toplum kuruluşlarına aday olmak için kolları sıvanmışlardır. Siz şerefsizler biliniz ki, sizi kim aklamaya çalışırsa çalışsın, kiminle ne pazarlıklar sonucu yarınız içerde, yarınız dışarda CIA ajanı şerefsize hizmet etmek, kafaları karıştırmak, ülkemi müstemleke ülke haline getirme amacınız hiç bir zaman gerçekleşmeyecektir.Ben ve benim gibi düşünenler buna izin vermeyecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir