ÖZGÜR ÖZEL SÖZCÜ GAZETESİNDEN RAHATSIZ OLDU HABERİN DEĞİŞTİRLİMESİNİ İSTEDİ

12 Mart 2014 Çarşamba, 17:25

Deneyimli gazeteci Necati Doğru, Sözcü Gazetesi’nde “Oyum Sahibini Arıyor” başlığıyla bugün (12.03.2014) yayınlanan köşe yazısında, Manisa’nın da aralarında olduğu 68 ilde CHP ve MHP oylarını yan yana koyup, bu illerde bu iki partiden hangisi öndeyse onun destekleneceği yönünde halk arasında bir yapılaşma olduğuna dikkat çekti.

“Çağrıyı yapanlar halktan birileri… Oylar bu çağrıya uyarak sahibini bulursa farklı bir seçim yaşanabilir. Elektronik posta aracılığıyla bana da gönderilen bu listeyi haber değeri var düşüncesiyle aynen yayınlıyorum” diyen usta kalem, yayınladığı 68 şehirden oluşan listede Manisa’da MHP oylarının % 39’da, CHP oylarının ise % 14’te olduğunu belirtip oylarımızı “MHP’ye verelim” mesajını iletiyor. yazısının hemen ardından CHP Büyükşehir adayı Özgür Özel’in Necati Doğru’yu telefonla arayarak köşe yazısından rahatsızlık duyduğu iddia edildi.
Her fırsatta AK Parti hükümetinin Medyayı kontrol altına almasını eleştiren Özgür Özel’in aynı uygulamayı yapması manidar karşılandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.