ÖZGÜR ÖZEL ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

06 Şubat 2014 Perşembe, 13:43

ÖZGÜR ÖZEL ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

CHP’Lİ ÖZEL , BİR GÜNDE 3 İLÇE ZİYARETİ, 15 SAATTEN FAZLA MESAİ İLE GÖRENLERİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özgür Özel çalışkanlığı ile dikkat çekiyor. Özel, seçim ziyaretleri kapsamında bir günde 3 ilçeye giderek ve 15 saate yakın çalışarak adeta rekor kırdı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda görenlerin “Özgür Özel yine arı gibi çalışıyor” dediği ziyaretleri ile Özel, genç ve dinamik bir Başkan olacağını herkese kanıtlıyor.

 

Alaşehir’de 200 Araçlık Konvoy İle Karşılandı

CHP’li Özel bir günde Alaşehir, Ahmetli, Turgutlu ilçelerine giderek sabah 08.30’da başladığı programını 23.00’da tamamladı. 15 saatlik bu programında Alaşehir’de başlayan programı kapsamında Özel, Alaşehir girişinde 200 araçlık bir konvoy ile karşılandı. Burada önce esnaf ziyareti yapan Özel,ardından Alaşehir Seçim Bürosunu açtı ve vatandaşlara seslendi. Meydanda büyük bir kalabalığın toplanması ile Özel adeta miting tadında bir konuşma yaptı.

Bu Coşku Galibiyet Coşkusu

CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, İl Başkanı Cahit Kaplan, Alaşehir Belediye Başkan adayı Hasan Hüseyin Uysal, İl Yöneticileri, Alaşehir İlçe Yöneticileri, Alaşehir Kadın kolları, Alaşehir Gençlik kolları ve çok sayıda parti üyesi ile birlikte gerçekleşen ziyarette Hasan Ören, CHP’li Özel’e gösterilen ilgiyi “galibiyet coşkusu” olarak yorumladı. Özel yaptığı konuşmada;

“Buradaki ilgi bizleri inanılmaz mutlu etti. Görüyorum ki bu ilgi seçimi şimdiden  kazandığımıza işaret. Seçime 500 gün varken de sanki 50 gün varmış gibi çalışıyorduk. Bunu tüm Manisa ve Alaşehirliler biliyor. İyi günde kötü günde köylerimize, beldelerimizde her tür cemiyette bulunduk, vatandaşımızın yanında olduk. Bugün geldiğimiz noktada, Alaşehir’e gelirken oylarını %50’den başlatan birilerinin 8-10 araba ile Alaşehir’de karşıladığı bir yerde yüzlerce arabalık konvoylarla karşılanıyorsak, bu iş bize bir tek şeyi gösteriyor: Bu iş Alaşehir’de bitmiş ve CHP seçimi şimdiden kazanmıştır” dedi.

Özgür Özel’den Çiftçiye Lisanslı Depo Müjdesi

Çiftçimiz Malını Açığa Dökmek Zorunda Kalmayacak

Alaşehir’li çiftçilere lisanslı depo müjdesi veren Özel, “Lisanslı depo projemiz ile Türkiye’ye örnek olacağız. Artık çiftçimiz malını açığa dökmek zorunda kalmayacak. Üzümcümüzün malını bu lisanslı depo alacak. Ona belediyemiz ve devlet güvencesi ile kuponunu vereceğiz. Çiftçimiz istediği gün, uygun gördüğü fiyattan ürününü satacak. Çiftçinin parasının garantisi lisanslı depo olacak. Bunun müjdesini de buradan veriyorum” dedi.

 

Alaşehir’e Kadın Kooperatifi

Alaşehir’e yapılacakları da anlatan CHP’li Özel kadın kooperatifleriyle kadın emeğini değerli kılacağız. Kadın evleri ile kadınlara sahip çıkacağız. Alaşehir’den Manisa’ya ve buradan tüm ilçelere ulaşımın planını yapacak ve kimsenin ekmeği ile oynamadan şoför esnafını da kucaklayarak, onlarla birlikte projelerimizi hayata geçireceğiz.”

Alaşehir’den Turgutlu’ya geçen ve burada da vatandaşlara hitap eden Özel burada yaptığı konuşmasında hükümete yüklendi. Özel yolsuzluk operasyonuna da değinerek “AKP için geri sayım başladı, yolcudur Abbas, bağlasan durmaz” dedi.

Ahmetli’de 150 Araçla İlçe Turu

Turgutlu ziyaretinin ardından akşam saatlerinde Ahmetli’ye geçen Özel, burada 150 araçla ilçe turu yaptı. Vatandaşla ve esnafla tek tek konuşan ve sohbet eden Özel’e ilgi büyüktü. Konuşması sık sık alkışlarla ve tezahüratlarla kesilen Özel buradan Yaraşlı Köyüne geçerek köy meydanında vatandaşlarla bir araya gelerek, açık hava toplantısı yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir