MUSTAFA KAMALAK MANİSA’DA

18 Ocak 2014 Cumartesi, 18:41

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Manisa’nın Soma ilçesinde partisinin Soma Belediye Başkan Adayı tanıtım programına katıldı.
Kamalak yaptığı konuşmada, “Resmi kayıtlara göre 2009 seçimlerinden sonraki 4 yıl içerisinde bin 522 belediye başkanı yolsuzlukla, rüşvetle suçlanmış ve haklarında dava açılmıştır. Bunların 600’ü AK Parti’li, 454’ü CHP’li, 232’si MHP’li, 96’sı BDP’ye mensup belediye başkanlarıdır. Biz geride kalan 44 yıllık süre içerisinde çeşitli bakanlıklarda en kritiklerinde görev alan bir partiyiz. Milli Görüşçü bir bakanın adının rüşvete karıştığına dair en ufak bir söz duydunuz mu?” dedi.
Kamalak, Milli Görüş’ün iktidardan uzak kaldığı her bir günün, Türkiye için, İslam alemi için, hatta tüm insanlık için bir mahrumiyet olduğunu savundu.
Saadet Partisi Soma Belediye Başkan Adayı Egemen Bülent Türkmen ise, Soma’nın Milli Görüş belediyeciliği ile tanışacağını belirterek, “Merhum Genel Başkanımız Necmettin Erbakan ile Milli Görüş belediyeciliği bizde artık parselli. Patentini aldık, tescilini yaptırdık. Halkımız, dostluk ve sıcaklık istiyor. Saadet Partisi olarak Soma’da dostluğun ve kardeşliğin yanındayız” diye konuştu.
Soma’da birçok sorunun olduğunu söyleyen Türkmen, Milletin Soma’da tek çaresinin ‘Milli Görüş’ olduğunu kaydetti. Parti saflarına dahil olanlara rozetlerinin takılmasıyla program sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.