Murat Baybatur’dan Cumhurbaşkanlığı Açıklaması

01 Temmuz 2014 Salı, 17:53

AK Parti olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanlığı için adayımız genel başkanımız ve başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan olmuştur. 2002 yılında kurduğumuz AK Parti’nin Genel Başkanı ve 2003 yılından bu yana girdiği bütün seçimlerden galip gelerek milletin teveccühünü kazanan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 12 yıldır ülkemize hizmet etmenin haklı gururunu bize yaşattı.

Ülkemizin geldiği ekonomik ve sosyal gelişmelerde büyük pay sahibi başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan artık ülkemizin başbakanı olarak değil cumhurbaşkanı olarak yönetecek ve ülkemizi temsil noktasında bir üst kademede yurt dışında tanınmasını sağlayacaktır.

Dünya liderimiz başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, artık 10 Ağustos itibarıyla cumhurbaşkanı olarak ülkemizi gelecek yıllara bir çıta daha üste taşıyacak olması bizi daha gururlandırıyor daha da mutlu ediyor.

Artık eski Türkiye yok. Daha güçlü, daha büyük bir Türkiye var. Dünya da mazlumların duasını alan, mazlumlara sahip çıkan bir ülkenin cumhurbaşkanı olacak Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan daha şimdiden bir çok ülkenin mutlu olmasına neden oldu. Bizler şimdiden Cumhurbaşkanımız Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun temennisinde bulunuyor ve başarılar diliyoruz. İyiki böyle büyük bir dünya lideri ile çalışıyoruz. Ne mutlu bizlere. Allah Türk Milleti’nin bahtını ve geleceğini daim kılsın.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir