Milletvekillerinden Vali Bektaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

30 Haziran 2014 Pazartesi, 18:26

Manisa Milletvekilleri Hüseyin Tanrıverdi ile Özgür Özel Vali Erdoğan Bektaş’ı Makamında ziyaret ederek Manisa’da göreve başlaması nedeniyle ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.

İlk ziyaretçi olan Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ziyarette yaptığı konuşmada, Vali Bektaş’ı daha önce görev yaptığı yerlerden tanıdığını belirterek, “Valimiz bulunduğu yerlerin gelişmesi için oraların özelliklerine uygun projeler hazırlamakta oldukça başarılı bir arkadaşımız. İnşallah bu bilgisini, birikimini, tecrübesini Manisa’mız için gösterecekler ve Manisa’mız hak ettiği hizmetlere bir an önce kavuşacaktır. Şehrimiz tarihi bir şehirdir, kültür şehridir, Şehzadeler şehridir. İnsanları sıcak bir şehirdir. Merkezi hükümetimizin hizmetlerinin şehrimize kazandırılması için Milletvekili arkadaşlarımızla ve teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Bu çerçevede Ankara’dan beklediğiniz hizmetlerde yine beraberiz. Ben görevinizde başarılar diliyorum, hayırlı olsun” dedi.

Vali Savaş da ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Manisa’mız sanayi ve tarımda başarılı olmuş bir şehir. İmalatta, ticarette, ihracatta ve her konuda bir şeyleri başarmış bir şehir. Merkezi hükümetten gelen hizmetler açısından da birçok güzel işler yapılmış. Bir şehirde altyapı olarak ne lazımsa neredeyse eksiği yok. Artık bundan sonra bu zengin potansiyeli daha da geliştirmek, belki biraz daha öne çıkarmak için reform yapmak gerekiyor. Ben elimde bir şey gelirse, gücüm yeterse sonuna kadar Manisa’nın hizmetinde olacağız. Umarım herkeste olan bu samimi, güzel düşünceler olumlu sonuçlar doğurur ve gerçekten Şehzadeler şehri Manisa’ya layık yakışır bir hizmet sunma imkânı buluruz “diye konuştu.

Manisa Milletvekili Özgür Özel’in Ziyareti
Tanrıverdi’nin ardından Vali Bektaş’ı ziyaret eden Manisa Milletvekili Özgür Özel de Vali Bektaş’a ‘hayırlı olsun’ diyerek Manisa’daki görevinde başarılar diledi.

Özel, Manisalılara yapılacak hizmetlerde her zaman işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.
Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Vali Bektaş da Manisalıların hizmetlerin en iyisine layık olduğunu bu nedenle birlikte yapılacak hizmetlerden mutluluk duyacağını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir