MHP’Lİ ADAYLAR ODA BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

17 Nisan 2015 Cuma, 12:06

 

Atatürk Kent Park’ta MHP Yunusemre İlçe Teşkilatı MHP Milletvekili Adaylarını ve Manisa’da bulunan oda başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Millyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Tanju Balatlı yaptığı konuşmada: “Bugün burada Yunusemre İlçe Teşkilatımızın düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya geldik. Burada adaylarımız var, kendilerini bütün Manisa çok iyi tanıyor. Ama biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak gece gündüz demeden çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Adayı Hasan Eryılmaz, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin 25. Dönem adaylığı olarak bu dönem sonrası oluşacak mecliste MHP’nin iktidar hedefine ulaşması için çok çalışacağız. Milliyetçi Hareket Partisi adayları bulundukları konumlarda başarılara ve Manisa’nın, Türkiye’nin sorunlarını çok iyi analiz eden ve sonrada çözüm önerilerini getirecek adaylardır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayları olarak partili partisiz her kesimden oy istiyoruz. Her kesimden MHP’nin iktidarıymış gibi destek istiyoruz. Vatanını Milletini seven herkesi MHP çatısı altında bekliyoruz. Geçmişte AK Parti’ye oy vermiş olabilirler bizim hedefimizde herkesi kucaklamak ve milli iktidarı kurmak var. MHP bu seçimlerde üzerine daha önceki seçimlerde atılmış; bunlar ekonomi bilmez, icraat bilmez, gibi eleştirileri pırıl pırıl adaylarıyla Manisa’da da bir MHP’nin başarılarını ortaya koyarak yapmak istiyoruz. Bu başarıların arkasında sizlerinde olması bizlere mutluluk verecektir” şeklinde konuştu.

BU SEÇİM ÇOK FARKLI SEÇİM Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, “Yunusemre teşkilatımızın düzenlemiş olduğu yemeğe katılımınız için teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi MHP ile iktidara geldiğinde Manisa’ya yapabileceğiz hizmetleri ispat etmiş durumdadır. Türkiye’deki örnek belediyeciliğin en baştaki temsilcisidir. Demek ki MHP iktidara geldiğinde başarılarla dolu bir yol izleyeceğini biliyoruz. Sizlere şunu müjdeleyerek söyleyebilirim ki geçmişteki siyasiyi tecrübelerinden faydalanarak görüyoruz ki bu seçim çok farklı bir seçimdir. Bu seçim Türkiye’nin zafere giden yoludur. Herkesi MHP’ye bekliyoruz” dedi.

SİZİ ASLA PİŞMAN ETMEYECEĞİZ Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Adayı Zeynel Balkız, “Bu seçimde hepimizin vermiş olduğu bir karar var biz Manisa’yı ayağa kaldırmak ve mecliste en iyi temsil etmek için aday olduk. Biz 8 Haziran sabahı bu güçlü Manisa’yı hem Ankara’da hem şehrimizde temsil etmenin gururunu yaşayacağız. Bu sizlerin desteğiyle olacak. Biz aday arkadaşlarımızla bu millete bir söz verdik . MHP’nin milletvekili adayları bu günde öyle ama seçildiklerinde tek bir ünvan taşıyacaktır. O ünvan Manisa milletvekili ünvanıdır. Burada yaşayan bir buçuk milyon insanın temsilcisi olarak yaşantılarını ve düşüncelerini kesinlikle dikkate alarak bu çalışmaları yapıyoruz. Manisa kendi gücünü ortaya çıkaramıyor ve bunu temsil edemiyor. Bizlerin yapacağı çok şey var. Ve son olarakta ‘Sizi Asla Pişman Etmeyeceğiz.’

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.