MHP’DEN ÇOK KONUŞULACAK ADAY TANITIM TOPLANTISI!

22 Nisan 2015 Çarşamba, 19:22

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin 25. Dönem Manisa Milletvekili Adayı tanıtım toplantısı, Kültür Sitesi Lale Salonu’nda yapıldı. Aday tanıtım törenine MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Ergün, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, milletvekili adayları ve partililer katıldı.

Tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından ülkücülerin başbuğu Alparslan Türkeş’in partisini tanıttığı video gösterimiyle başladı.

TÜRKİYE’Yİ YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR

Gösterimin ardından törenin açılış konuşmasını yapan MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı, “AK Parti iktidarı nedeniyle ülkemiz gün geçtikçe kötüye gitmektedir. Türkiye Cumhuriyeti anayasasından Türk ismi silinmek istenmekte, T.C ibaresi kaldırılmaya çalışılmaktadır. Görünmektedir ki AK Parti, Türk milletinin aklıyla alay etmektedir. Oynanan kirli olan Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmaya odaklıdır. Tüm hesaplar buna çıkmaktadır. Bu zihniyet basiretsiz ve sorumsuzdur. Erdoğan güdümünde süren ve mesafe alan PKK’yle pazarlık çirkin bir pazarlıktır. PKK silah bırakmayacağını söylemesine rağmen hükümetin çabaları açıkça ortadadır. AK Parti çözüm dedikçe PKK namluyu üzerimize çevirmektedir. PKK, AK Parti nedeniyle cesaret kazanmaktadır. MHP devlete sahip çıkacaktır. 13 yıllık süren cehalet, yolsuzluk ve yoksulluk devri MHP’nin iktidarıyla bitecektir.” dedi.

OYUNA GELMEYECEĞİZ

MHP İl Başkanı Balatlı, “Aziz milletimizin her meselesine samimiyetle eğileceğiz. İnsanımızı sıkan problemlere kafa yoracağız. Milliyetçi hareket 78 milyon vatandaşın gönlüne girmeye azimle kararlıdır. Emin ve sağlam adımla yollara çıktık. Birleştirici ruhumuzu kaybetmeyeceğiz. Başkanlık rüyasına dalan Erdoğan’a fırsat tanımayacağız. Rant operasyonlarının iç yüzünü milletimize anlatacağız. Bizim yüreğimizde herkese yer var. Toplumsal kopuş ve kırılmalara karşı dikkatli olacağız, oyunlara gelmeyeceğiz. 7 Haziran seçimlerinde aziz Türk Milleti’ne demokrasiye kutlu davamıza ve Manisamıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

ELDE ETTİĞİMİZ BAŞARIYI HAZMEDEMEDİLER

MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bizler, MHP’nin neferleri olarak bugün de bir aradayız. Partimizi en üst seviyeye taşımak için iş birliği içinde çalışacağımızı göstermek için buradayız. 6 yıl önce büyük bir inançla Manisa’nın kaderini değiştirmek için yola çıktık. 2009 yılında Manisa Belediyesi’nde halkımızın hizmetine başladık. Ortaya koyduğumuz hizmetlerle Manisa’yı yeniden inşa ettik. Yüzlerce projeyi vatandaşımız takdir etti ve ilk Büyükşehir Belediye Başkanı olarak şahsıma ve partime güvendiğini bir kez daha gösterdi. Elde ettiğimiz bu başarı bir çok kesimi kıskandırdı ve hala hazımsızlıklarını görüyoruz. Biz söylenenlere değil, işimize bakıyoruz. Manisa’mıza hizmet vermek için çalışıyoruz.” dedi.

30 MART’TA VURULAN DARBEYİ 7 HAZİRAN’DA PERÇİMLEYELİM

Başkan Ergün, “Sıra Genel Seçimlerde. 2014’te vurduğumuz bu darbeyi 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde perçimleme zamanı. Bu üstün başarıyı genele yaymalıyız. Ülkemizin içinden geçtiği zor durum hepinizin malumu. Ayrıştıran, bölen yoksullaştıran zihniyete karşı milletimizin MHP’ye ihtiyacı var. Önce ülkem ve milletim, sonra partim diyebilen bir lideere ihtiyaç var. Yalnızca vatanına bağlı evlatlar yetiştirmeyi ilke edinmiş ülkücü harekete ihtiyaç var. Alllah milletvekili adaylarımızın yolunu açık etsin. Tüm kadrolarımızla, teşkilatlarımızla ve gençlerimizle hedefimizin üzerinde başarı sağlayacağız.” diye konuştu.

VEKİL ADAYLARININ ORTAK ÇAĞRISI İKTİDAR

Konuşmaların ardından sırasıyla MHP Manisa 9. sıra Milletvekili Adayı Cemil Murat Erim, 8. sıra Milletvekili Adayı Galip Karagözler, 7. sıra Milletvekili Adayı Mehmet Cem Çöllü, 6. sıra Milletvekili Adayı Osman Oktay, 5. sıra Milletvekili Adayı Mehmet Memiş, 4. sıra Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, 3. sıra Milletvekili Adayı Hasan Eryılmaz, 2. sıra Milletvekili Adayı Zeynel Balkız ve 1. sıra Milletvekili Adayı Erkan Akçay, kendilerini tanıttı.
MHP Manisa 3. sıra Milletvekili Adayı Hasan Eryılmaz, “Yolumuz Manisa’mıza hizmet etme yoluysak, bu yolda yürümekte, koşmakta güzeldir. Eğer kendini çok çalışmaya adadıysan nefes almakta güzeldir, vermekte. Benim tek amacım, Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidar yapmak. 8 Haziran sabahına kadar bana ve çalışma arkadaşlarıma uyku haramdır. Ülkemiz 13 yıldır ayrışmaya itilmektedir. Bu zihniyete karşı milliyetçi, ülkücü kadrolara ihtiyaç vardır. Bugün burada dualar eşliğinde iktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz.” dedi.

MHP Manisa 1. sıra Milletvekili Adayı Erkan Akçay, “7 Haziran seçimleri ülkemizin geleceği adına çok kritik bir seçimdir. Biz MHP’liler bunun idraki içerisindeyiz. 7 Haziran seçimleri helalle haramın, huzurla gerilimin, birlik ile bölücülerin ve gerçek ile yalanın seçimi olacaktır. Bizler de Manisa’da 9 milletvekili adayı olarak 7 Haziran’a birlikte yürüyoruz. 9 aday, 9 ışıktır. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bugün Türkiye çok ağır bir siyasi, ekonomik ve sosyal kriz içerisindedir. Ülke yönetimi adeta felç olmuş durumdadır. Türkiye, artık kurum ve kurallarıyla yönetilmemektir. Bu yüzden MHP iktidarına ihtiyaç vardır.” şeklinde konuştu.

Milletvekili adaylarının konuşması ardından toplantı son buldu. Toplantı bitiminde ülkücüler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

IMG_1832_1200x800 IMG_1837_1200x800 IMG_1889_1200x800 IMG_1941_1200x800 IMG_1943_1200x800 IMG_1946_1200x800 IMG_1950_1200x800

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.