MHP YUNUSEMRE TEŞKİLATI VATANDAŞIN YANINDA

17 Ocak 2015 Cumartesi, 15:17

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan yönetimiyle birlikte Muradiye Mahallesi’ne çıkarma yaptı. Baylan Muradiye Mahallesi vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan göreve geldiği ilk günden beri yönetimiyle birlikte çalışmalarına hız kazandırmaya devam ediyor. Baylan ve yönetimi dün akşam Yunusemre İlçesi’nde bulunan Muradiye Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Baylan Mahallelilerin sıkıntısını dinledi.

“ÇARŞAMBA VE CUMA GÜNLERİ”
Muradiye Belediyesi’nin mahalleye dönüştürülmesinin orada yaşayan vatandaşlar adına büyük bir zul olduğunu ifade eden Başkan Baylan: “ Manisa’nın önemli değerlerine sahip olan Muradiye Mahallesi eski adıyla Muradiye Belediyesi gerçekten büyük bir nufüsa sahip. Biz biliyoruz ki Muradiyeliler eskiden belediye ile yönetilirken daha mutluydu. Burasının mahalleye dönüştürülmesi sizler için büyük bir zuldür. Manisa bütünşehir yasasıyla birlikte mahalleye dönüştürülmesi yaklaşık 10 bin kişiyi mağdur etmektedir. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizlere destek verenede vermeyenede herkese teşekkür ediyoruz. Bizler Yunusemre Belediyesi’nin yapamadıklarını ya da yapmadıklarını Büyükşehir’de nasıl yapabiliriz konusunda çalışmalarımızı sürüdüyoruz. Muradiye halkının AKP’nin uygulamış olduğu zulümden nasıl kurtabiliriz diye düşüncelerin ve çalışmaların içerisindeyiz. Biz seçildiğimiz günden beri teşkilatımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yunusemre İlçesi’nde girilmedik sokak, girilmedik mahalle sıkılmadık el bırakmayacağız. Haftanın her çarşamba ve cuma günleri siz vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinliyoruz. Dertlerinize ortak oluyoruz” dedi.

“TEK SORUNUMUZ PKK”

Milliyetçi Haraket Partisi olarak tek güvencenin vatandaş olduğunu kaydeden Baylan konuşmasına şu şekilde devam etti:” Bizlerin görevi sizlerin sıkıntılarını dinleyip çözüme kavuşturmak ve hizmet etmektir. Hizmet konusunda herşeye her zaman hazırız. Milliyetçi Haraeket Partisi olarak hiç bir ırkla, hiç bir dinle, hiç dille bir problemimiz yok. Bizim için lazı da alevisi de çerkezi de kürdü de hepsi bir. Bizlerin yalnızca hassa olduğu tek bir husus vardır ve bunuda söylemekten hiç çekinmiyorum. Bizim sorunumuz PKK’dır. Partimizin tek sorunu ve asla şaşmayacağı sorun terör sorunudur. Bunu herkes böyle bilmelidir.”
“MURADİYE HALKI BİZE GÜVENMİŞ”

Konuşmaların sonunda Muradiye halkının kendilerine güvendiğine dikkat çeken Baylan sözlerine şunları ekledi:” Bu akşam burada görüyoruz ki Muradiye halkı bize güvenmiş, bize inanmış Bizlerde onların güvenini boşa çıkarmayacağız. Ülkücü hareketin iktidara geldiğinde, siz değerli vatanndaşlarımızın değerl bir şekilde hayat sürmelerine büyük katkı sağlayacağımıza söz veriyorum. Şimdi takdir sizindir. Yapılan herşey ortada, biz bu yola sizlerle birlikte çıktık. Önümüzdeki seçimlerde de desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

DSC00024_1600x1200 DSC00026_1600x1200

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir