MHP SELENDİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ!

07 Aralık 2014 Pazar, 15:29

MHP Selendi İlçe Başkanlığı 10’uncu Olağan Genel Kurulu’nda; iki adaylı seçimde Salim Çıplak, 43 oy alarak Başkanlığa seçildi.

Selendi Belediye Kültür Salonu’nda yapılan MHP Selendi İlçe Başkanlığı 10’uncu Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Hasan Akgün’ün aday olmazken, emekli PTT memuru Salim Çıplak ile 1999-2004 yıllarında ilçede MHP’den Belediye Başkanlığı yapan Ramazan Gürcan yarıştı. Kongreye; MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı, MKYK Üyesi Mustafa Enöz, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, çevre ilçelerin ilçe başkanları ile belediye başkanları ve partililer katıldı. 76 delegesi bulunan Selendi’de sandığa giden 68 üyeden 43’ünün oyunu alan Çıplak, başkan seçildi. Ramazan Gürcan 24 oyda kaldı, 1 oyda geçersiz sayıldı. MHP Selendi İlçe Başkanı seçilen Salim Çıplak’ın listesi ise şu şekilde oluştu: Mustafa Yılmaz, Güler Dönmez, Dursun Çekin, Metin Karabulut, Yılmaz Tuna, Hatice Türk, Sabri Kayabaş, Yasin Kaya, İbrahim Yıldırım, Süleyman Teke, Ramazan Akarsu, Halil Yılmaz, Nurullah Akgün ve Bircan Utangan.

Teşekkür konuşması yapan yeni İlçe Başkanı Salim Çıplak, “30 yıldır bu hareketin içinde Ülkü ocaklarından başlayarak her kademesinde bir nefer olarak hizmet ettim. İnandığım davama ve partime İlçe Başkanı olarak hizmet etmek için arkadaşlarımla beraber yola çıktık. Bana bu görevi layık gören delege arkadaşlarıma ve desteklerini esirgemeyen partili arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir